Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a féltékenység a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenység a volt barátnőre?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal (ebböl 2 év távkapcsolat)és én azt hiszem beteges féltékenykedö vagyok.

Most föleg megerösítette bennem ezt az érzést, hogy a volt barátnöje pont itt kapott munkát és él, ahol mi is. Ö szinte követeli a kapcsolattartást és a barátom nem mond nemet. 5 éve zárult le az ö kapcsolatuk, létezik barátság a volt barátnövel?


2007. okt. 7. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondják,hogy létezik barátság,de én sem hiszek benne.5 év az hosszú idö.Ha valami újra indult volna,akkor már megtörte´nt volna.Ha te´nyleg szeretitek egymást,akkor nincsen okod aggódni.De nyugodtan besze´ld meg a barátoddal,hogy téged zavar,hogy találkozgat az exb.növel.Ha ö is szeret,ezt megérti,és vagy eggyütt taliztok vele,vagy sehogyan.
2007. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem létezik. Főleg így hogy követeli a kapcsolattartást. Mi az hogy követeli? Ülj le beszéld meg a barátoddal hogy ez így nem okés. Ha neked is van kedved az ex-el való barátsághoz akkor nincs baj. De nehogy egyszer arra ébredj hogy felelevenitették a régi emlékeket és nosztalgiából több is lett a barátságon kivül.
2007. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
86%
Létezik barátság a volt partnerrel. Én a mai napig tartom a kapcsolatot a volt barátaimmal, nagyon jó barátság van köztünk. Házas vagyok és a párom is ismeri őket. De csak olyannal tartom szorosabban a kapcsolatot aki szintén párkaocsolatban él, és a párom is mindig ott van ha találkozunk meg az Ő párja is. Ha ennek a lánynak nincs állandó kapcsolata akkor beszéld meg a barátoddal, hogy te is szeretél ottlenni mikor találkoznak. Szerintem figyeld meg a lány viselkedését és abból mindent levehetsz! A nők nagyon jó megfigyelők!!!!
2007. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire mindíg jogos lehet, olyan csak a LEGritkább esetekben van, hogy tényleg csak barátság alakul ki, vagy marad meg közöttük.Sok állítással ellentétben ez csak ideig-óráig működik, vagy csak látszatbarátság van fenntartva.5 év...hát nem is tudom...ennyi idő alatt nem talált mást magának, aki teljessé teszi a szabd idejét?
2007. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem létezik barátság a volt nővel,vagyis ez nagyon necces!Köztük volt több mint puszta barátság és ugye az ördög sosem alszik...bármikor elveszthetik a fejüket egy-egy ilyen kis meghitt "beszélgetés"alkalmával!
2007. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!