Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi rendes, normális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rendes, normális férfi van manapság?

Figyelt kérdés

Egy hete szakítottam a párommal, és nem szeretném, hogy a férfiak csak kihasználjanak, mert úgy érzem, rendes lány vagyok és ezt nem érdemelném.

Mennyire lehet manapság normális férfit találni?

Vannak még ilyenek?


2008. júl. 13. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
bocsi *szót
2008. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
minden fiú normális és rendes a maga módján... lehet vannak köztünk kivételek de ezek erősítik ezt a szabályt....
2008. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki kérdezte, 26 éves leszek. Nagyon el vagyok keseredve pasi ügyben... :(
2008. júl. 13. 19:48
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is jelentkezem, csak még nem vagyok 27.


Komolyan, na :) Próbálj meg máshol ismerkedni, mint ahol eddig tetted. Hidd el, sok normális férfi van még, aki nem használ ki és tényleg szeretni fog, és nem hagy el egy partiribancért. Sok sikert :)

2008. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, látom még vannak normális férfiak. :):):)

Már csak meg kell találnom.

2008. júl. 13. 20:23
 16/17 anonim ***** válasza:
Tudod, ez olyan kérdés amit mi is feltehetnénk csak fordítva, és rájössz hogy ha van is ilyen akkor nincs a homlokára írva hogy ő normális pasi, ahogy értelmes csajt is nehéz találni. Meg hát hozzáállás kérdése is az egész mert amilyen a csaj olyan a párja...
2008. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Leteznek normälis pasik csak jol elbujtak, es visszahuzodok!!! Ahoz hogy kifogj 1-et sokat kell keresni vagy jo helyen.(nagyokosan megszolalok mikor csak 20 vok:) Szerencsere en talältam egyet, es nem volt könnyü meg igy se!
2008. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!