Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondjátok mindig azt, hogy a becsületes, őszinte fiúk jönnek be, még ha nem is így van? 2. rész

Figyelt kérdés

1. rész: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

És nem gondoltok arra, hogy ez hogy esik a becsületes, rendes fiúknak? Mármint az, hogy a "laza" fiúkon kiélitek magatokat, utána meg kerestek egy őszinte (nektek unalmas) srácot megállapodtok mellette és/vagy eltartatjátok magatokat, mert tudjátok, hogy ő nem fog lelépni, és amilyen barom meg is teremti nektek az anyagi biztonságot.

Ezért van az, hogy én az 1000-ből keresem azt az 1 lányt, aki nem tucatlány, de amilyen "szerencsés" vagyok biztos foglalt :(


2009. nov. 24. 17:33
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

23:00: félreértetted; nem válik ugyanolyanná, mint a pasija, hanem marad kapcarongy... és ha huzamosabb ideig volt mellette, az ember automatikusan azt gondolja, hogy annak a nőnek olyan pasi kell, aki mellett kapcarongynak érezheti magát. (kapcarongy NEM összekeverendő a partyk*rvával!)

A gondolatod második felére reagálva: kizárt hogy egy feslett erkölcsű nő be tudjon engem csapni, engem nem a nemi ösztönök vezérelnek... és azt is kizártnak tartom, hogy egy nőt huzamosabb ideig átverjen egy kurafi, lehet hogy a barátnőjét a nemi ösztönök (amit tévesen rózsaszín ködnek szoktatok mondani) vezérelték, és ettől nem vette észre a barátja igazi énjét, holott szembetűnő..


én így gondolom, és úgy vélem hogy van is valóságalapja az elméletemnek.

2009. nov. 25. 08:21
 22/30 A kérdező kommentje:

és itt jönnek képbe a rendes pasik: ha nincs ló jó a szamár is jegyének tükrében...

olvasd el, hogy miket várnak el a lányok egy pasitól:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__51600..

2009. nov. 25. 08:24
 23/30 A kérdező kommentje:

bocsi hogy szaggatottan írok, de mindig azután jutnak az eszembe újabb dolgok miután elküldtem a hozzászólást.


ezért hanyagolom a párválasztást, mert könnyen lehet, hogy csak a szamara lennék egy kapcarongynak, aki végre nyugalomra vágyik.

De ebbe nem megyek bele, mert maradt még egy kis önbecsülésem!

2009. nov. 25. 08:28
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, szerintem attól, hogy ismerkedsz és jársz valakivel másfél hónapig és kiderül, hogy milyen ember és mit akar tőled, és kilépsz a kapcsolatból tehát:

-nem hagyod hogy szexuális segédeszköznek használjon

-nem hagyod hogy háztartási rabszolgakét kezeljen

-nem hagyod, hogy a személyiségedet el akarja nyomni.


Hála a Jóistennek, nálam nem alakult ki a rózsaszín köd, mert nem is engedte. (voltak olyan beszólásai a végén, hogy inkább kiábrándultam).


Szóval nem minden nő hagyja magát hónapokig kihasználni.

Nem tudom, mennyi idős vagy, de én ilyen 30 körülire tippelek. Szerintem ne harmincas nő társaságát keresd, akik már túl vannak 3-4 ilyen "együttélősdin". És most éppen ""férjfogó stádiumban vannak:D


Na, végre egy férfi aki, nem a nemi szerve után megy. Sztem ne legyél olyan, mint ezek a rin*gyó pasik.Nem is tudnál ilyen lenni, mert te nem ilyen "értékekkel" rendelkezel.

Ne haragudj ezekre a nőkre, mert sajnos őket is sodorja az áradat, és hagyják magukat. Persze mindkét nem megszívja ezt, mert nem tudnak a "kiélés" után sem boldogulni, mert nincs ami boldoggá tenné a kapcsolatukat. Mert kiégnek.



Abban az egyben nincs igazad, hogy egy lány póruljár, de gyorsan kilép, az kapcarongy lenne. Persze aki ezt tűri és megalázkodik, az egy hülye ember, és keressen még egy barmot. Ez igaz.


Arra meg válaszoltam, hogy mit szólnék ahhoz, hogy ha egy pasi ringy*ó múlttal élt volna, persze hogy dobnám. Persze neked sem egy kiégett, kiélt nő való.


A mai nőknek/pasiknak nincsen tartása. Ez így van. Nincs erkölcs s hiányzik a becsület. Mindenhol a másik átverése, a haszonszerzés és becsapás, sunyiság, gerinctelenség.

Így van ez. Én sem vagyok már tini, én sem találom, mert minden pasi arra megy, hogy dugni lehessen.

2009. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
21 vagyok...
2009. nov. 25. 15:26
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak 21 vagy, nem kell tartanod attól, hogy 30 éves kiégett nőcskék között kell keresgélned. Az égvilágon nem féltem, még 21 évesen bőven szűz voltam.


Nagyon fiatal vagy és a fiatalságodhoz képest érett és felelősségteljes ember.

Én azt veszem észre, hogy a 21 évesek között még találsz magadhoz illő 21 éves lányt, aki szintén hasonló mint te.

És nem pasizik, nem járogat bulizni, és az megfelelő társat keresi, nem kiélni akarja magát. És is ilyen voltam 21 évesen, reménykedtem, hogy megtalálom a megfelelő társat és én sem kiégni szerettem volna. Aztán úgy lett, hogy egyedül maradtam, mert vagy nem jöttem össze velük vagy nem vonzódtam.


Ha neked a külső nem fontos, (mint ahogy írtad)akkor nincs nehéz dolgod, mert teli van az ország átlagos vagy akár még csinos, szép de visszahúzódó, de tartással rendelkező lányokkal. Főleg az egyetemen sok ilyen lány ismerősöm volt (mint ahogy én is ilyen voltam, csak pont ezmiatt nem voltam menő a fiúknál).

2009. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

teli van velük az ország? mit érek vele, ha nekik a vagány, nagyarcú srácok jönnek be?!

azért ilyen idős korban is akadnak kiégett lányok, akik ugye már 14 évesen elkezdték kiélni magukat...

szerintem egy ideig nem lesz barátnőm, de ez van. ha sikerül egy nagyon különleges lányt találni, az biztos nem engem választana, mert sajnos velem is vannak gondok - lelki eredetűek - és ez sajnos néha látszik is rajtam. olyan mint egy ördögi kör

2009. nov. 25. 17:36
 28/30 anonim ***** válasza:
miben mutatkozik meg a lelki eredetű gond? Depresszió? Vagy mire gondolsz?
2009. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
olyasmi, orvosnál még nem voltam ezért nem bocsátkozok bele öndiagnosztizálásba..
2009. nov. 25. 19:02
 30/30 anonim ***** válasza:

Egy fontos: ne ismerkedj szórakozóhelyeken és interneten se!

Próbálj meg lányokkal ismerkedni a környéketekről, tanfolyamokon, könyvtárban, iskolában(ha egyetemista, főiskolás vagy). Próbálj meg sokat beszélgetni neked szimpatikus lányokkal, csak úgy bármiről, ami közös téma. Ne félj kérdezni. Legyél nyitott. A lényeg az, hogy ismerkedj, így több lehetőséged lesz arra, hogy találj olyan lányt, akivel egy hullámhosszon vagytok.

2009. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!