Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiatal lánnyal (20-21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal lánnyal (20-21 éves) van párkapcsolatom, akkor valószínűleg nem ő lesz a feleségem, ugyanis elhagy, mert még élni, pasizni akar?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 11:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10-es

Igen van, most szeretnék doktorálni a szakmámból.

2013. dec. 15. 11:55
 12/15 Je Veux ***** válasza:

Szerintem a 20-21 év már nem olyan fiatal.. 21 évesen jöttem össze a párommal, előtte volt pár kapcsolatom, hosszabb, rövidebb, és én nem vágyom megint erre az életre.


Szeretem a barátomat, vele szeretném leélni az életemet, tőle szeretnék családot, és ha problémáink vannak(már voltunk szakadék szélén..), akkor azt megoldjuk és nem állunk tovább azonnal.


A legtöbb barátnőm szintén 20-21 éves volt mikor találkoztak a jelenlegi párjukkal, köszönik szépen, jól vannak.


Tehát szerintem bőven vas esélyed rá, hogy komoly kapcsolat legyen belőle.

2013. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
attól függ milyen a csajod én is ennyi idős vagyok és a mostani pasim mák tervezem az életem azt meg el se mondom mióta vagyok vele
2013. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
19 leszek nemsokára, végletekig érzelemmániás és szerelmmániás. Évek óta vagyok együtt a párommal, az esküvőt tervezgetjük, pedig biztos voltam benne a kapcsolat elején, hogy nem fogom bírni, hogy ilyen fiatalon lekötöttem magam, hiszen annyira éhezem a másokkal való kontaktusra. Aztán a kétségeim hamar elmúltak, mert biztonságban, szeretve éreztem magam, és ami még fontosabb: én is szerelmes lettem, és eszembe se jut, hogy élni akarok még vagy mittudomén. :) Mi az, hogy élni egyáltalán? Az, hogy össze-vissza mindenkivel lefekszel és/vagy smárolsz? Vagy az, hogy ki tudsz kapcsolódni a párod nélkül is? Mert számomra az utóbbi 100%-osan kielégíti az igényeimet. Csajos esték, vagy egy-két nagyobb összejövetel, ahová nem kísér el a párom. :-)
2014. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ezt így mondta akkor csak simán ri...nc. És ne is akarj ilyen feleséget.
2014. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!