Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dreamer_L kérdése:

Most mégis mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon jóban vagyunk. Majdnem 1éve van bnője, de flörtölget velem. Mondta, h ha nem lenne, mi már rég járnánk.Nekem régóta tetszik, és nem tudom, hogy mit csináljak. Várjam meg, amíg szakítanak, vagy hagyjam az egészet?

Ami még elég fucsa, hogy külön szilvesztereznek. És engem meghívott, hogy töltsem vele, mert a bnője felmegy Budapestre.

17/L


2013. dec. 15. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
pááálinkát!!!
2013. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a probléma.Fúrd ki a barátnőjét ahogy egy rendes .... illik
2013. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pótlék lennél. Az akarsz lenni? Meg szerinted megérdemli a srác? Legyél egy kicsit büszke és hagyd a fenébe.
2013. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ha a büszkeséged boldogabbá tesz egy jó szexnél akkor tényleg hagyd a fenébe.A szexet.
2013. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valaki itt nagyon meg lesz d*gva szilveszterkor.
2013. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értelek titeket lányok.Miért mindig a másé kell?

Gondolj bele,ha ilyen lazán kezeli a "kapcsolatát" ez a fiú,akkor majd ha összejössz vele,akkor lehet hozzád sem fog annyira kötődni.

2013. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!