Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem lenne a baj? Talán túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj? Talán túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

A partneremmel megközelítőleg 5 éve vagyunk együtt.

Ő mindenkinek nagy szájjal kürtöli, hogy komoly kapcsolatban él, ám ez a mi komoly kapcsolatunk abból áll, hogy hétvégén összefutunk, szeretkezünk, s azzal kész a jövő hévégéig.

5Év után még meg sem lehet közelíteni vele az összekötözés témát, vagy még az együtt alvást sem.

Nem lakunk egyáltalán messze egymástól, csak mindkettőnknek sűrű a programja, ezért s mert szeretem esne jól ha néha legalább együtt alhatnánk.

Számtalanszor próbálam már vele erről beszélni de vita lett a vége, erőssen kényelmes ember, és szerinte ha én ott lennék vele több időt csak megfosztanám a szabadságától amit nem akar.

Engem ez meg kiakaszt, bármennyre szeretem egyre többször fordul meg bennem a szakítás gondolata, mert én családra vagyok és én úgy látom, tőle nagyon sokat nincs mit várni...

Szerintetek mit tegyek?



2013. dec. 15. 22:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jól értem hogy 5 év alatt még együtt sem aludtatok? Első kapcsolatom volt ilyen kifogásanyuci pici fia típust. ulla együtt alvás és még vele vagy??
2013. dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A csodára vársz?
2013. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!