Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az én hibám, vagy az övé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az én hibám, vagy az övé?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


1,5 éve vagyok a párommal és egy olyan problémám lenne hogy régen voltak olyan dolgai amin én nem tudom magam túl tenni és mindig ezek járnak a fejembe.meg eggyeztünk hogy nem beszél ezzel a bizonyos emberrel és mégis beszélt.ez még úgy magába nem lett volna nagy gond de olyanok voltak hogy "a haverom azt üzeni hogy partyba vágunk " erre annyi volt a válasz hogy jolvan.a másik eset "félre teszem neked a spermámat a hütőbe hogy megidd" most szépen fejeztem ki.erre is annyi volt hogy oké.3 dolog.ilyeneket irkált a gyerek hogy cs*cska vagyok és bal*asz erre a párom nem védett meg,ennyi volt a válasza ":-D:-D" aki ismer az tudja hogy nem igaz,és hogy a családomért a barátokért és a páromért bárhol bármikor csorgatnám a vérem.4 eset.volt régen 1 ember akibe szerelmes volt a mai napig nem tudom hogy mit irkált vele mert ki törölte és a fotóit is nézegette.+egy régi ismerősének panaszkodott hogy mennyire hiányoznak neki.ezekre magamtól jöttem rá szerintem a mai napig nem tudnék semmit.ezek 8 hónappal ez előtt voltak és még mindig szétszednek.azóta sem tudok benne meg bízni.állitólag azóta nem csinált semmit legalábbis nem tudok róla és ezt állítja.szerintetek mit tegyek?elnézést a nyers fogalmazásért de elég ideges leszek ha erről írok,és a helyes írási hibákért is de jelenleg nincs számitógépem szóval telefonról követek mindent.előre is köszönöm a válaszokat!!


2013. dec. 16. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De te nem úgy cselekszel mint aki imádja őt kérdező.Olvasd vissza miket írtál egyáltalán nem imádat hanem dominálás amit leírtál.És nem a párod cselekedeteire gondolok hanem a te cselekedeteidre.Ha azért írtad ki a kérdést hogy a párodat lejárassuk rendben de ne sírjál ha közben te is megkapod a magadét.Én csak abból ítélkezek amiket itt írsz és abból az jön le hogy egy pióca vagy és a te hibád.Ami a személyeskedésed illeti örülj neki hogy itt válaszolok neked egy fikarcnyi perccel se pocsékolnék rád több időt és remélem soha az életben nem kell veled bármit is kezdeni azon kívül hogy jó messze tőled írok neked.De ha neked szabad akkor nekem nem?Pont ugyanígy viszonyulsz a barátodhoz.
2013. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kolosszus22 ***** válasza:

Most őszintén, minek vagy vele? Ez a csaj nem szeret téged, ez teljesen egyértelmű. Egyikőtök sem 100-as az tuti.

26F

2013. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem az nekem a problémám hogy le vagyok húzva,hanem hogy Pl én miért is nem vagyok 100as?és meg értem a Te szemszögedet is hogy csak a kérdést látod,de ilyen alapokon lehurrogni sem kéne pont ezért.én vagyok a gyökér mert szóba álltam vele?komolyan szerintetek én így ismertem meg?az még nagyon meg tisztelő lenne ha valaki le irná hogy én miért nem vagyok normális.erről a piócáskodásról pedig annyit hogy ő ugyan úgy tudta a jelszavam,csak nem talált semmit!és én kértem el később az övét ezek alapján.
2013. dec. 16. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!