Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a volt párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a volt párommal? Amióta szakítottunk, mindenkinek lejárat, hazudozik rólam, ezt én nem bírom sokáig.

Figyelt kérdés

Nyáron másfél év együttlét után szakítottunk, szép volt, jó volt ez az időszak, mindig a szépre emlékezem vissza, de az utolsó 2-3 hónap kész rémálom lett, oktalanul kifordult magából, kötekedni kezdett, féltékenységi rohamai, dühkitörései lettek, pedig sohasem néztem rá más lányokra, miközben ő többször flörtölt másokkal, majd megcsalt, és végül ő mondta ki, hogy legyen vége.


Nagyon rossz volt az ősz, nem tudtam a tanulásra normálisan koncentrálni, de most kezdem úgy érezni, hogy kezdem túltenni magamat rajta. És hogy miért? Azért, mert a szakításunkat követően a volt barátnőm keveri a sz**rt körülöttem, mindenbe engem képzel bele, azt gondolja, hogy követem, leskelődök utána, zaklatom, folyamatosan bántom őt, beszólok neki, ő pedig miattam sír, gyógyszerezi magát, mert szerinte nem szállok le róla.


Ezeket mind a legjobb barátnője mesélte el, amikor azzal támadt nekem, hogy szálljak le a volt páromról, ne zaklassam. Felvilágosítottam őt, hogy ebből semmi nem igaz, amiket rólam terjeszt az exem, de nem nagyon akar hinni nekem, mert ők ketten ugye legjobb barátnői egymásnak, pedig valójában soha nem kerestem a páromat a szakítás után, ennek ellenére minden rosszat összehord rólam neki is, másoknak is.


Nem értem a kirohanásait neki, mert szeptemberben összejött egy pasival, kiraktak mindketten közös képeket, sítáborból is ma értek haza, minden hétvégén együtt buliznak, és mégis rólam eszkábál valótlan meséket, amiből egy szó sem igaz. A barátját ismerem, ő is megéri a pénzét, mert nincs egy haverja sem, magának való, önző, beképzelt, rosszindulatú, öntelt, sz**rkeverő pasi, akiről sok barátomnak, ismerősömnek megvan a véleménye.


A mai napon FB-ra olyan szöveget posztolt ki úgy 15-20 mondatban, hosszasan, félreértelmezhetetlenül, amiből azt szűri le az olvasó, hogy nagyon sok férfi vágyik őrá, és sajnos a szemét expasijai közül is akad olyan, aki sóvárog utána.. Komolyan felakasztom magam, ha ilyeneket képzel be magának. Az ilyen húzások után, amiket művel, eszem ágába se lenne mégcsak szóba állni se, nemhogy sóvárogni utána.


Miért akar engem lejáratni mások előtt, ha már új kapcsolata van és boldog? Mit akar tőlem? Miért bánt? Miért akar lelkileg teljesen tönkretenni engem? Miért akar engem mindenkinek lehordani, lejáratni, bemocskolni?


22/F


2013. dec. 16. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En jelzes ertekkel torolnem a facebook-rol.
2014. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!