Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom meg akar változtatni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom meg akar változtatni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve élek párkapcsolatban, de nemrég felhozta párom nekem, hogy fogynom kellene. 165 cm magas vagyok, mellette 70 kg. Van rajtam fölösleg, nem tagadom. De én most így érzem jól magam. Anno 86,5-ről fogytam le ennyire, és egyelőre ez nekem megfelel. Akarok még fogyni - idővel -, de nem most.

Ami igazán zavar, hogy párom így ismert meg. Így jöttünk össze. Nem zsákba macskát kapott. Rosszul esett a dolog, főleg, hogy ismerem az exét, aki mázsán felül van valamennyivel. Amúgy szép, ápolt nő, de nekem rombolja az önbizalmam az, hogy ő megfelelt neki úgy, én meg nem. Sose ismer el semmiben se a párom, amikor valami finomat főzök, akkor: Finom, de XY-nak ez már csuklóból ment... Sose hallom, hogy valamiben jobb lennék nála.

Tudom, nem verseny, ezt már párom is mondta, de a nőkben akkor is van ilyen rivalizálás. Túl akar tenni az exen, jobb akar lenni nála. Engem nagyon megbántott ez a kijelentése, tekintettel arra, hogy volt párját úgy fogadta el :( Mit tegyek?



2013. dec. 16. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Beszéld meg vele. Mondd meg neki, hogy ez neked rosszul esik és álljon le. Te meg foggyá' lé.
2013. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd!
2013. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

gondolom te vagy a lány, ezt is le kellett volna irnod

szerintem ez eléggé kiábránditó, és idővel kiszeretsz belőle ilyenek miatt

az hogy fogynod kéne, az lehet hogy zavarja a felesleged, és próbálta őszintén elmondani, emiatt ne húzd fel magad

2013. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 év után még mindig ott tartottok,hogy túl akar tenni még mindig az exén????

Ez elég kiábrándító

2013. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sok kicsi sokra megy...

Amikor az ex már mindenben jobb, mint én, akkor kissé bosszantó a dolog. Főleg ez a fogyás. Amikor 86 kilós voltam, mindenki oltott engem... Lefogytam. Most ugyanazt kapom, csak attól, akit szeretek. Sokkal rosszabbul esik. Tudja jól, hogy a súlyomra allergiás vagyok, ismeri ennek a hátterét.

Fogynom kellene, tudom, de miért nem várja meg, amíg magamtól indulok újra neki?

2013. dec. 16. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne változtass, sőt, szerintem válj meg tőle.

Egyrészt olyan embert érdemelsz, aki olyannak fogad el, amilyen vagy, és úgy szeret, amilyen te lenni akarsz.

másrészt ha az exét emlegeti 2 kibszott év után, akkor még gyökerebb, mint a változtatós téma után gondolná az ember. Szerintem hagy a francba.

2013. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam már ezen, mert szerintem ez így már sok. Már kezdek kiábrándulni belőle az exes dolgai miatt. Nem beszélnek 2 és fél éve, nem látta, nem hallott felőle semmit. Akkor meg mit akar tőle? Én is szeretettel gondolok vissza az exeimre, hiába mentünk szét, de senkit sem emelek ki közülük. Voltak és kész. Vége lett. Okkal lett vége. Nem mondom neki, hogy keressen másik munkát, mert exem többet kapott, nem mondom neki, hogy öltözzön úgy, ahogy az exem... Szerintem ennek itt lesz vége, ha nem tud túllépni az exén :(
2013. dec. 16. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért nem egy normális férfival vagy? Kitartasz egy paraszt mellett és itt siránkozol, közben normális emberek vannak odakint a világban. Ez tipikusan női viselkedés. Keress valakit aki megbecsül és támogat.

36 F

2013. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mert szeretem. Jó lenne könnyen véget vetni ennek, de sajnos ez nem így működik. Ha a nők nem így viselkednének, akkor talán sokkal több agglegény lenne.


De, mint fentebb is írtam, ennek a kapcsolatnak nyilván vége.

2013. dec. 16. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!