Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ultimátumot adtam a páromnak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultimátumot adtam a páromnak. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Január 30-ig le kell szoknia a cigiről, különben szakítok vele. Mondtam neki hogy vagy én, vagy a bagó, belement, kezet ráztunk, megcsókolt :$

Mondtam neki hogyha nem teszi le, azt úgy veszem mintha nem szeretne. Teljesen komolyan gondoltam a dolgot.

16/L 18/F


2013. dec. 16. 20:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Ő pedig majd január 30-án kikönyörög még 1 hónapot, te belemész, február végén újabb 1 hónap és te belemész, stb stb...

Ennek akkor van értelme, ha tartod is magad ehhez a dologhoz és tényleg elhagyod már az első időpont alkalmával. Különben b..hatod.

2013. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Szóval érzelmileg megzsaroltad. Nagyon szeretheted, ha előre dátumhoz van kötve a szakítás, sokat kell még érned. Ha nem tetszik neked az, hogy mindig szív akkor hagyd el, ha pedig eddig is elviselted akkor maradj vele de ez az "ultimátum" nagyon éretlen hozzáállás.
2013. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem ultimátumot adtál neki, hanem megzsaroltad.

Amikor összejöttetek, akkor is tudtad, hogy dohányzik. Én eleve nem randizok olyan férfival, aki dohányzik, mert tudom, hogy engem zavarna.


"Mondtam neki hogyha nem teszi le, azt úgy veszem mintha nem szeretne." - A dohányzás egy szenvedélybetegség, egy függőség. Ha a párodnak nincs elég akaratereje, hogy letegye, szerethet bármennyire, úgysem fog menni.

2013. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Nem fog leszokni róla,és te is szeretni fogod,sőt jobban fogsz vonzódni hozzá,mert ha azt teszi amit mondassz neki,akkor ráunsz,és papucsnak tartod.Ellenben ha nem szokik le,fittyet hányva az egészre,az azt jelzi,hogy nem engedelmeskedik neked
2013. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Bizony.Megzsaroltad.De ne csodálkozz ha 30.án este már szingli leszel :)
2013. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Hülyeség is meg nem is.Egyrészt nem lehet ilyen kemény feltételt megszabni,ami köztudottan elég nehéz.(bár én saját akaratomból mindenféle segédeszköz nélkül leszoktam,sok vizet ittam,ha úgy éreztem rágyújtanék)Másrészt megértem,hogy nem akarsz füstös környezetben élni a barátod mellett.Végülis az ötlet jó,de a kivitelezés lehetett volna szebb is.Ha szereted,akkor együtt teszitek le.Márminthogy segítesz neki ebben.
2013. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Nálam egy ilyen után te lennél az aki repül, nem én. :)
2013. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
ez egy baromság volt
2013. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, de én is ezt csináltam. (határidő nélkül) és bejött. A baj csak az, hogy rászokott az alkoholra. Úgyhogy azért hagytam el.

22/L

2013. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet. Én leszokóban vagyok, hasonló volt a szitu, valaki ultimátumot adott nekem.

Én viszont megkértem, ne tegye... úgy nem lehet leszokni, hogy más akarja, ha kényszer, akkor kínszenvedés.

A dohányzásról leszokni iszonyú nehéz! Nem is feltétlenül lehet egyik napról a másikra (kinek milyen módszer jön be). Az elvonás komoly rosszulléteket is okozhat (nálam okozott).

De mivel NEM kaptam ultimátumot, hanem engedték, hogy magam akarjam, a saját tempómban, ezért nagyon hálás vagyok, és mindent megteszek azért, hogy le tudjak szokni!

Utálnám azt az embert, aki kényszerít, zsarol, de bármit megteszek azért, aki segít, támogat, kér, és engedi, hogy a saját döntésem legyen a leszokás!

2013. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!