Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van beleszólásom abba, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van beleszólásom abba, hogy a párom hogy öltözködik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy összejövök egy férfival, akinek véleményem szerint más ruhák állnának jól. (Megtehetné anyagilag, hogy új ruhákat vegyen). Ilyenkor, ha kedvesen teszem és a segítségem is felajánlom, tarthatok arra igényt, hogy mást vegyen fel?
2013. dec. 16. 21:53
 1/8 zotanbro ***** válasza:
hagyd rá
2013. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, ha nem erőszakoskodsz ha nem áll kötélnek!
2013. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi ideje vagytok együtt, és mennyire mély a kapcsolatotok.


Ha egy új csaj az életemben azzal kezdené, hogy a ruháimat fikázza és osztja az észt h miket vegyek, azt rövid úton kihajítanám. Pedig van pénzem ruhára.

2013. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismertem egy csajt, aki ugyan ezt csinálta, de nem csak a ruhákat illetően, de a frizurát is, és erőszakos volt. Eldöntötte, hogy majd ő levágja úgy az emberfia haját, ahogy neki tetszik, ellentmondást nem tűrően, és ha valakin kínai ruha rohadt, mert másra nemigen futja, az már egy senki. Ebből tudok csak kiindulni, és azóta eldöntöttem, hogy senki ne mondja meg, hogy milyen legyen a hajam, és milyen ruhákat vegyek fel. Úgy játok, ahogyan jól érzem magam.
2013. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van , fogadja el ha neked ö igy jobban tetszik
2013. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanácsot adhatsz, de igényt nem tarthat rá, hogy a kedved szerint öltözzön.
2013. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van beleszólásod, formálhatsz véleményt.

DE nem kötelezheted. Ha ő nem akar más ruhákat, azt el kell fogadnod. Szóval az, hogy igényt tarthatsz rá, már nem igaz.

2013. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat! Egyébként nekem semmi bajom nincs a kínai ruhákkal, sőt, a turkálóssal sem, nekem is van onnan ruhám, amit meg is szoktak dicsérni. Nem az számít, hogy honnan van, hanem, hogy hogy áll neki. Ismerek egy olyan párt, akik együtt mennek el vásárolni- így biztosan olyan ruhát választanak, ami mindkettőjüknek tetszik.


Olyanba nem akarnám belekényszeríteni, ami neki nem tetszik!

2013. dec. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!