Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az ember sosem lesz túl valakin?

Figyelt kérdés
Ugye nem??
2013. dec. 17. 15:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egy évvel idősebb csupán. Május- június környékén lettünk barátokból szerelmesek. Ő akarta. Nagyon odavolt értem, vagyis úgy tűnt. Én meg elhittem. Majd egyszer csak nem keresett tovább, és később újra felbukkant, hogy nem bírja nélkülem, egyszerűen nem megy neki. ( Hozzá kell tenni, hogy nem oda valósi vagyok, ahová ő és ez zavarta, bár nem mondta.) Egy hónapot még szenvedtem a szeszélyeinek, és hogy eldöntse, mennyire vagyok fontos neki, aztán mivel nem lépett semerre véget vetettem a dolognak. (Muszáj volt tényleg sokat sírtam akkoriban miatta)

Augusztusban beszéltünk utoljára. Azóta néha azt hiszem, hogy túl vagyok, néha meg előjönnek az emlékek, hogy milyen volt igazán boldognak lenni mellette. (bár soha nem tett értem semmi, de a léte boldoggá tett, az, hogy velem van)

2013. dec. 17. 15:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Én csodálkozom azon, hogy ennyi idő alatt, mármint augusztus óta még nem vagy túl rajta, így hogy nem is futottatok össze sem!

Akkor nyilván te magad lovalod bele magad ebbe! Gondolom fantáziálsz róla meg ilyesmi.. Nem kéne, egész egyszerűen, amikor eszedbe jut, akkor valami tevékenységbe kell kezdeni, lehet az rejtvényfejtéstől kezdve bármi, de nem álmodozni róla órákig!

2013. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
próbálok nem rá gondolni, és megy is! Mondom, van amikor sokkal jobb és azt hiszem, hogy vége van! Aztán van, amikor eszembe jut, de akkor is tudatosan elkezdek mást csinálni, másra gondolni! Amikor sokáig sikerül, akkor álmomban előjön...
2013. dec. 17. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!