Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti ezen megsértődnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ezen megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki zaklat, szexuális dolgokra kíváncsi. Ez még nem is lenne baj, de 100% hogy kamu. (igen facebookról van szó) Sokszor írta már, hogy látott, ilyenkor teljes leírást ad rólam.

Mondtam ezt a barátomnak, aki tök furán reagált rá, én pedig hülyeségből írtam neki, hogy kezdem azt hinni, hogy ő az. Mindezt persze röhögős fejekkel, mert egyértelmű, hogy nem gondoltam komolyan. Ő erre megsértődött, hogy normális vagyok e, hogy azt gondolom, hogy ő az...

Ti ezen megsértődnétek?

20 éves. én 17.



2013. dec. 17. 17:22
1 2
 1/14 WheneverYouWant ***** válasza:
60%
inkább kérjél bocsánatot gyorsan! gyorsan! gyorsan!
2013. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem én lennék, ki lennék akadva én is. Ha én lennék, akkor kezdeném el elröhögni magam. Szóval, ha röhög meg kinézeget oldalra, lehajtja fejét, vakarja orrát, vörösödik a füle, ő az.
2013. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hangulattól függően.
2013. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megsértődni nem, de elég rosszul esne a feltételezés. Meg elég furcsa és felkavaró lenne, ha egy ismeretlen téged erotikus témákkal zaklatna.
2013. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Interneten nem tudhatod mit gondol a másik, ez a nagy probléma.

De miért is nem tiltod le azt a srácot aki zaklat?

2013. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
38%
ha lecumizol akkor nem
2013. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy srác, aki zaklat, szexuális dolgokra kíváncsi. Ez még nem is lenne baj"...


Itt gondolkodtam el azon, hogy érdemes e ezzel a problémával foglalkozni.

Mert nagyjából innen értelmetlen az egész szituáció.

(értsd: mi a f--nak beszélgetsz ilyennel, és teszed kockára a párkapcsolatodat?)

2013. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy vicceltem, hiszen megbízok benne, miért feltételeznék ilyet.


"Ez még nem is lenne baj.." azért írtam, mert nem érdekelnek az effajta emberek, hogy mennyire szánalmasan próbálnak meg információt kicsalni, csak azért, hogy utána megalázhasson. Mert biztosan, hogy ismerős a személy, csak kamu álarc mögé rejti magát. Legalábbis számomra lehetetlen, hogy állítása szerint 50 km-re lakik, de majdnem minden nap lát, és teljes leírást ad a ruházatomról. Ugyanígy a barátnőimnek is írogat...

2013. dec. 17. 17:30
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor veszélyesebb is. Mert tudja hol laksz, és a közeledben él. Bármikor visszaélhet bármivel.

És pláne: megtámadhat ha nem kapja meg amit akar.

Ez nem játék.


Ennyire óvatlannak lenni 20 évesen...

Egy nemi erőszak nem játék...

2013. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátod a zaklató :D


Egy barátságban szerintem alap, hogy szivatják/heccelik egymást az emberek, ilyenen nem szokás megsértődni.

2013. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!