Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigg kérdése:

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a párotok hazudna ilyesmiben?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, a kérdés fiktív, legalábbis velem még nem történt ilyen. Néztem egy filmet, arról ugrott be az ötlet.


A történet a következő: Megismerkedsz egy sráccal/lánnyal. Eleinte csak internetes kommunikáció, beszélgettek az élet minden területéről, igyekeztek őszintén megismerni a másikat. Majd pár randi (amik tegyük fel, hogy teljesen rendben mentek). Kezd komolyra fordulni a dolog, eltelik pár hét, felviszed magadhoz az illetőt, összedobsz egy vacsit, akármi. Majd eljön az idő, hogy ő vigyen el magához, és ott derül ki, hogy bizony igen gazdag a másik fél. Neked rosszul esik a bizalmatlansága.


Kinek lehetne ebben a történetben igazat adni? A gazdag félnek, aki titkolta az anyagi helyzetét (okkal vagy ok nélkül), vagy az úgymond becsapott embernek?



2013. dec. 17. 18:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha gazdag lennék, így szűrném ki azokat a ribiket, akik csak a pénzre hajtanának. Ha szegény létemre egy lány titkolná, hogy dúsgazdag, akkor kissé kényelmetlenül érezném magam. Ugyanis amíg én megküzdöttem, megdolgoztam azokért a dolgokért, ami már az enyém lenne - autó, ház stb. -, addig a lánynak tálcán kínáltak fel mindent és ez lehet, hogy ellentéteket szülne közöttünk. Nem voltam még ilyen helyzetben, hogy a pénz miatt tesztelt volna engem valaki, viszont én több érdekribit lepattintottam már úgy, hogy megjátszottam előttük a csórólegényt. Érdekes, mert utána már egyiküknek sem voltam annyira vonzó. :)
2013. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

ÚÚÚristnn utolsó...

Elnézést, nem dolgoztam ki a regény minden mozzanatát... Mint említettem, ez csak egy kósza gondolat volt. Akkor tegyük fel, hogy a képzeletbeli majdnem-párnál már szóba kerültek az anyagiak azalatt az x-hét alatt.

És nem kizáró ok, ha valaki gazdag, nem baj, az se ha nem gazdag. ez csak egy fikció, ami egy filmről jutott eszembe. Nem tudom miért kell túlbonyolítani meg lebolondozni..

2013. dec. 17. 18:46
 13/29 A kérdező kommentje:
Javítok: utolsó előtti.
2013. dec. 17. 18:46
 14/29 A kérdező kommentje:

De sok komment jött egyszerre, elnézést. Szóval utolsó előtti-előttihez szólt a válaszom.

De látom volt, aki megértette a kérdés lényegét azért :)

2013. dec. 17. 18:48
 15/29 anonim ***** válasza:
Én továbbra sem értem. Ez egyszerűen nem így működik az életben.
2013. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

A, Fenti szituációban, nem hazudott, csak nem mondta el.


B, embert szeretem meg, azután nem igen érdekelnek a körülményei


C, örülnék neki, legalább biztos hogy nem a pénzemre hajt, ha neki 12x annyi van


D, legalább nem nekem kell eltartanom


E, mehetünk nyaralni!

2013. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Itt az élő példa. :)

Ha tovább növekszik a vagyonom, akkor 30-35 éves koromra milliárdos leszek. A csavar ott van, hogy talán az öltözködésemről és az utazásaimról tudják csak megállapítani, hogy jól állok anyagilag. Jól állok és nem azt, hogy milliomos vagyok. Szerintem nem is érdekli az embereket az, hogy miből mennyid van. Spekulálnak ugyan, hogy vajon miből telik erre, meg arra, de rákérdezni nem fog senki, hogy na most neked akkor hány házad van? Amúgy meg átlagosan élek, átlagos kocsim van, kívülről átlagos ház, meg zárkózott is vagyok egy szinten. Nem szokásom feltűnősködni (akarattal nem), megvan a kialakult baráti köröm, amin kívül nem mozgok és a barátaimat nem az anyagi helyzet alapján választottam. Szerintem a kérdésben szereplő gazdag fél egyáltalán nem hazudott. Most miért kellene egy randin azzal előállni, hogy nekem ez meg az, ennyi meg annyi van? Ez miért szempont? Sosem beszélek a pénzről szinte. Szerintem ez nem bizalmatlanság, de jól van.

2013. dec. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Sohse beszélsz a pénzről, de most is azzal kezded, hogy ecseteled milyen gazdag vagy, sőt hogy később milyen gazdag leszel!
2013. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

52%,

ebben az esetben úgy gondolom, hogy elkerülhetetlen volt, hogy leírjam. Egyébként nem mondtam még ezt soha így ki. :)

2013. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#11 A lány miért ne lehetne azért gazdag, mert megdolgozott a pénzéért...?
2013. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!