Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigg kérdése:

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a párotok hazudna ilyesmiben?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, a kérdés fiktív, legalábbis velem még nem történt ilyen. Néztem egy filmet, arról ugrott be az ötlet.


A történet a következő: Megismerkedsz egy sráccal/lánnyal. Eleinte csak internetes kommunikáció, beszélgettek az élet minden területéről, igyekeztek őszintén megismerni a másikat. Majd pár randi (amik tegyük fel, hogy teljesen rendben mentek). Kezd komolyra fordulni a dolog, eltelik pár hét, felviszed magadhoz az illetőt, összedobsz egy vacsit, akármi. Majd eljön az idő, hogy ő vigyen el magához, és ott derül ki, hogy bizony igen gazdag a másik fél. Neked rosszul esik a bizalmatlansága.


Kinek lehetne ebben a történetben igazat adni? A gazdag félnek, aki titkolta az anyagi helyzetét (okkal vagy ok nélkül), vagy az úgymond becsapott embernek?



2013. dec. 17. 18:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%
Miért már a prostitúció is munka?
2013. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a prostitúció???
2013. dec. 18. 16:23
 23/29 anonim ***** válasza:
A húszas hozzászólásra válaszként.
2013. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Miért, egy nő csak úgy lehet gazdag, ha prosti?
2013. dec. 18. 17:31
 25/29 anonim ***** válasza:
Számomra az is prosti, aki hozzámegy egy gazdag emberhez a pénze miatt.
2013. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Nyilván, ha csak a pénze miatt megy hozzá, és nem szereti, akkor az elítélendő, igen.

Azonban egy nő is ugyan úgy meg tud dolgozni, munkával, gürcöléssel a pénzéért, mint egy férfi. Nem kell pénzvadásznak vagy prostinak lennie hozzá.

Persze előfordul az összes kategória, de nem lehet azért mindenkire ráhúzni.

2013. dec. 18. 18:00
 27/29 anonim ***** válasza:

Általában még mindig a férfiak keresnek jobban, nagyobb körükben a vállalkozószellem is stb..., vagyis sokkal több közöttük a gazdag is.

De ez csak az érem egyik oldala, mivel a férfiak a külsőt nézik jobban, hajlamosabbak választani egy rossz ribit is maguknak, ha az szexi. Mert a farok csóválja...

A nők viszont nem így vannak bekötve, hol hallottál már olyat, hogy egy gazdag egyedülálló nő annyira ostoba lett volna hogy hozzámenjen egy csóróhoz CSAKIS mert az szexis.

Persze lehet kivétel, csak nagyon kevés.

2013. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Passz, ezért írtam, hogy van ilyen is, olyan is. Nálam sosem játszott szerepet a pénz párválasztásnál. Mi sem vagyunk gazdagok férjemmel. Nyilván könnyebb lenne az élet több pénzzel, de így sem halunk éhen :)
2013. dec. 18. 18:22
 29/29 anonim ***** válasza:

17. vagyok.

Ez a pénzéhesség téma eléggé érdekes. Én azt vettem észre, hogy az értelmes emberek nem ez alapján választanak párt. Az összes barátnőm közül egyet sem tudok mondani, akik a pénz alapján kerestek volna maguknak pasit. Mindannyian egyetemet végzett nők vagyunk, a pasik is körülöttünk. A barátnőim 90%-a még egyetemistaként ismerte meg a férjét/barátját. A férfiak pedig sokkal külsőségesebbek, tisztelet a kivételnek. Ha nekik az a szexi, hogy egy üres baba billeg velük, mellettük, előttük, akkor csak sajnálni tudom őket. Nekem a szexi egészen máshol kezdődik. :)

2013. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!