Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig tartott a leghoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod és miért lett vége?

Figyelt kérdés
Gondoltál közben arra, hogy örökké együtt lesztek?
2013. dec. 17. 22:02
1 2
 11/20 Zakathol ***** válasza:
#9: Leírtam, te sügér :D
2013. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A leghosszabb valamivel több még mindig tart, öt éve élünk együtt. Igen, úgy gondolom, mi már együtt is maradunk.

Előtte Kb. másfél év volt a leghosszabb kapcsolatom, ebből csak néhány hónapot éltünk együtt, előtte távkapcsolatban. Először minden tökéletesnek tűnt, azt hittük, mi vagyunk egymásnak az igazi, de mikor összeköltöztünk, kiderült, nem illünk össze. Voltak intő jelek az elején, de nem figyeltünk, mert nagy volt a szerelem, nagy volt a távolság.

2013. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

13 hónap.

Kihúnyt a láng.

Igen.

2013. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
~7 év, de mi nem adjuk fel...
2013. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 ganjamanya ***** válasza:
3 élet
2013. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8 év és még nincs vége. Remélem kihalásig bírjuk egymás mellett.
2013. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
4 év, de még kis taknyosok voltunk észre se vettük hogy repül az idő. Bizonyos dolgokban nem illettünk össze, másak voltak az igényeink.
2013. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
3 év. Az utolsó év már nagyon nyögvenyelős volt. Több nehéz időszakon átmentünk, ami megtépázta a dolgokat, és kb. egyedül tartottam fenn az egész kapcsolatot, ő nemigen tett érte. Az egyik nehéz időszakon végül nem tudtunk túllendülni, de utólag nem bánom.
2013. dec. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

2,5 év, mert elviselhetetlen ember, meg mert találtam mást.

dehogy, reálisan gondolkodom.

2013. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
nekem ez az elsõ kapcsolatom ami jelenleg is tart, mâr 2 év 4 hónapja. együtt maradunk örökre, pedig még csak 16 évesek vagyunk de mi nem veszekszünk, nincs egymásra idegesitõ hatással lévõ szokásunk se semmi ilyesmi. Csak a szerelem és a hûség!
2013. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!