Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a sérelmezésem?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom pár hónapja. Nem egy városban lakunk,igy heti 3-4 alkalommal tudunk találkozni. Mindenkettönknek van Fb profilja,ahová minden nap belépünk. Amikor nem vagyunk együtt,nem tudunk találkozni,nekem igényem lenne arra,ha már úgyis belép automatikusan minden reggel,napjában többször is,hogy legalább annyit irjon rám,hogy jó reggelt,legyen szép napod! De nem teszi,mkinek irogat,posztolgat engem meg semmibe vesz úgy érzem. Szóba hoztam neki,ő azt mondta,hogy rátelepszem,lélegzetvételnyi ideje nincs tőlem,stb! Valóban igy lehet? Én kérek-kérnék,várok el sokat? Én úgy gondolom,ha szeretünk valakit,ez a minimum.Ő miatta ajánlottam fel az fb beszélgetést is,mert anyagilag nem engedheti meg magának az smst,hivást. Szerintetek sok vagyok? Vagy ez alap lenne? Nem huszonévesek vagyunk már,ez tény,de középkorúaknak is lehetnek igényei,nem?!
2013. dec. 18. 08:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%
Igen, sok vagy.
2013. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Akkor írjál rá te és kész.
2013. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is természetes lenne, ha már mindketten ott vagyunk fb-on, akkor beszéljünk is egymással. Főleg, ha másoknak írogat, posztolgat, akkor abból arra gondolnék, hogy van ideje egy-egy jó reggelt vagy szép napot írni.

Viszont nem szólnék ezért, a figyelmességet nem lehet kikényszeríteni, ha valakinek nem jut eszébe magától. Ha minden rendben van egyébként, akkor ne foglalkozz ezzel.

Próbáld ki, hogy te írsz neki, azokon a napokon, amikor nem találkoztok, hogy jó reggelt, jó munkát, szép napot, akkor holnap várlak, stb. Biztos válaszol majd rá. És talán rákap, hogy ő is ír neked.

2013. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
1. Ha szeretsz igazán,akkor is igy érzel? 2. Ha én ráirok,fáradt,dolga van,nem az ő napja,nincs kedve,stb.
2013. dec. 18. 08:31
 5/25 anonim ***** válasza:
33%

Középkorú vagy, de a tinik világában élsz!

naponta többször írogasson neked a fb-on? atyám!

inkább csak egyszer beszéljünk, de akkor hívjon fel telefonon,mint azon a szaron pötyögjek!

2013. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Igen így érzek. A szeretetet nem az minősíti, hogy a fb-n rám ír-e vagy sem. Különösen, egy középkorú párnál.
2013. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
22%
valszeg ha nem szeretne nem utazna fel heti 3-4× egy másik városból, hogy veled legyen
2013. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
5. Nem napjában többször vártam el! Egy jó reggelt űzi sok? A hivást nem engedheti meg magának,én meg már nem merem hívni,írni.Az Atyám meg akkor arra lenne igaz,hogy más nőknek a képei alá irogat,puszit küld,stb,merthogy önbizalmat kell adni a nőknek jelszóval. :) Én ezt szeretet hiányának érzem ahogyan felém megnyílvánul.
2013. dec. 18. 08:40
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
"Az Atyám meg akkor arra lenne igaz,hogy más nőknek a képei alá irogat,puszit küld,stb,merthogy önbizalmat kell adni a nőknek jelszóval. :) Én ezt szeretet hiányának érzem ahogyan felém megnyílvánul." Mi????
2013. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9. ""naponta többször írogasson neked a fb-on? atyám! ""

Mit nem értesz? Másra van idő,mást dicsérgetni,puszikat küldeni,egy jó reggeltre meg nincs a barátnő felé? Naa,ez inkább az "Atyám" De úgyis mondhatnám,hogy Atyaúristen! :) Ez gáz...nekem mindenképp!

2013. dec. 18. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!