Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés után milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után milyen a (helyes) munkamegosztás, mit lehet elvárni egy pasitól?

Figyelt kérdés
Ha én (lány) nagyon sokat dolgozom, többet mint a párom, elvárhatom tőle hogy (néha) porszívózzon, meg ne legyen trehány? meg segítsen bármiben ha megkérem? Vagy a pasinak az a dolga, hogy otthon csak pihenjen meg egyen?

2013. dec. 18. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
meccsnézés,sör pakolás:) komolyra fordírtva: ma már nincs férfi, női szerep, ha mind2 melózik... le kell osztani és megbeszélni ki mit szeret jobban, esetleg nem szeret..
2013. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni,hogy milyen a párod.Mit szeret,miket szokott csinálni esetleg,ezt bizony közösen le kell ülni és megbeszélni,ha nem egyértelműek a dolgok.Én személy szerint például szeretek segíteni,takarítani,akár főzni is.De ez teljesen személyfüggő.Csak nekem még nem volt párom,így pedig ezeket a tevékenységeket itthon szoktam véghez vinni.

22/F

2013. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt neked kellene tudnod és/vagy megbeszélned vele.
2013. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kösz az eddig válaszolóknak.

2.: aranyember lehetsz, kár hogy az én pasim lusta.

3.: tudom, igazából rosszul tettem fel a kérdést. ikább olyasmit várnék, hogy leírjátok, nálatok hogy megy.

2013. dec. 18. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
üljetek le ezt megbeszélni. Mivel sokat dolgozol te is igy telejsenjogosan gondolod ugy hogy be kéne segitenie. Sok pasi magától erre nme képes de ha megmondják hogy legyen szives ezt avgy azt megcsinálni akkor megteszik. Ezt fogadd el azt ne várd hogy ö magától berakja amosogépet vagy észre vegye a porcicát. kevés az olyan pasi aki magától megcsinálja.
2013. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

40 éves vagyok, 20 éve férjnél...


Amikor munkanélküli voltam, vagy gyesen, akkor evidens volt, hogy mindent megcsináltam, mire a férjem hazaért.


Dolgozok én is, ráadásul én napi 12 órát a munkanapjaimon, a férjem csak 8-at. Így természetesnek vesszük mindketten, hogy nem besegít (az akkor lenne, ha az én dolgom lenne...), hanem közösen visszük a háztartást. Mosogatni csak akkor szokott, ha megkérem, főzni csak egy-két dolgot tud, vasalni nem tud. De kiporszívóz, ha kérem, elmosogat. Ő jár bevásárolni, befizeti a csekkeket, kimos... majdnem bármit megcsinál.


Ahogy én is felhasogatom a tűzifát, ha pihenős vagyok, és ő dolgozik...

2013. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Induljál ki abból, hogy ha a pasid egyedül élne akkor ki csinálná meg helyette a házimunkát? Vagy koszban és mocsokban lenne otthon?

Szerintem bármire meg lehet kérni, minden a közös megállapodáson múlik.

2013. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!