Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy egyszer mégis érezni fog irántam vmit?

Figyelt kérdés

Egy lányról van szó, akit mielőtt megismertem nem nagyon volt senkije, pasija is csak egy volt, igazi barátnője sincs. Visszahúzódó, nagyon nehezen barátkozik, egyedül érzi magát. A volt sulijában sokat piszkálták a r.b@ncok (bocs máshogy nem tudom ezeket a "hölgyeket" aposztrofálni... ) és senki nem védte meg. Sokat csalódott az emberekben, (legyen az rokon, barát, barátnő) elmondása szerint ezért nem hisz benne, hogy szeretni tudna, stb. , szóval nagyon magára hagyottnak érzi magát...

Csak az a baj, hogy én belé szerettem, már bevallottam neki az érzéseimet, de azt mondta úgy érzi nem tudna belém szeretni. Azóta barátok vagyunk...

Szerintetek lenne esélye annak, hogy később belém szeressen ? Tudom, ehhez sok időnek kell eltelnie , de az a baj, hogy én mással nem tudnám magamat elképzelni, csak Vele...


2013. dec. 18. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sokáig pátyolgatod a lelkét, ott vagy neki támasznak, lehetségesnek. De ne reménykedj! A nőknél nem biztos semmi.
2013. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tartom* lemaradt
2013. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél a közelében de kétséges, hogy akkor nem-e inkább barátnak fog tekinteni mint pasijelöltnek. De nagyon mást nem tehetsz minthogy meghallgatod és mellette vagy.
2013. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!