Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa a személyiségem. Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa a személyiségem. Lesz valaha olyan normális férfi, aki elfogad majd így?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt röviden leírni, de megpróbálom. Elég gyakran vagyok szomorú, vagy gondterhelt. Ez abból is fakad, hogy eléggé vagyok terhelve (orvos vagyok). Gyakran túlzottan magamra veszek dolgokat, ezért akkor is azt feltételezem, hogy a másik meg akar sérteni, lenéz, hülyének néz, amikor valójában nem. (de általában csak utólag derül ki, hogy túlreagáltam a helyzetet) Habár sikeres vagyok és elég szép is, mégis kishitű vagyok és pesszimista. Könnyen megbántódom, vagy sértve érzem magam. Amúgy féltékeny típus nem vagyok. De az előzőekből adódóan konfliktusokat generálok magam körül. (nem kell teátrális dolgokra gondolni, nem ordibálok, nem csapkodok, nem káromkodok, meg ilyesmi, csak sokszor elszomorodom, vagy megbántódom) Mennyi esély van, hogy egyszer lesz egy igazán jó kapcsolatom és így is igazán fog szeretni valaki? 25/N

2013. dec. 18. 17:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

"hű. csak néztem a sok indokolatlanul agresszív és primitív nőutáló válasz láttán. (viszont a reagálásaid na a..."


Ha ezt egy pasi irta, akkor az a himnemü egy kis nyalizós papucsállatka :D És nem igazán tudom eléképzelni, hogy tulságosan hasit a nöknél :D

2013. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ez a bevonzás baromság. NEM létezik. Ha létezne, mindenki úgy élne ahogy akarna. Ez csak egy elmebeteg duma amit a sok marha magyar be is vesz....

Szerintem is jót tenne egy szakértő, gondolom lesz most szabid, keress fel egyet. Hetente napi 1 órabhossza belefér (én is járok)!

2013. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

# 22: Félreértetted, a bevonzást nem ezoterikus értelemben gondoltam. Viszont tapasztalat, és a terapeutám magyarázta el, majd értettem meg, hogy miért ugyanúgy zajlik minden egyes kapcsolatom, miért lesz mindig ugyanaz a vége.

A bevonzást úgy értsd, hogy tudat alatt olyat választok, aki a személyiségzavaromnak megfelel.

És jópár kudarcos párkapcsolaton túl (köztük egy házasság) ezt sajnos meg tudom erősíteni!

2013. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
1-es, lány vagyok :D de szerintem ha normális pasi lennék, amm kkor is ezt gondolnám a nőutáló világutáló mindentutáló agresszív emberekről
2013. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
bocsánat, 21-es
2013. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Azért ne túlozzunk. Nem utálok mindent. Pontosabban ingadozik a hangulatom. Ha éppen jól vagyok, akkor semmi bajom a világgal, meg magammal. Csak jönnek olyan epizódok, amikor aztán tényleg minden nehezemre esik és "mindenutáló"-vá válok. :(
2013. dec. 18. 21:15
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy depressziós vagy? Csak mert ugyanilyen vagyok én is!

22:)

2013. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem igaz, hogy nőutáló lennék – már miért lennék az? És miért lenne bárki az itt? A kérdező beleteszi a mérleg egyik serpenyőjébe a defektes személyiségét, a másikba meg egy akkora elvárást a képzeletbeli partnerével szemben, hogy az kibillenti az egyensúlyából.

Nem mellesleg az sem prekoncepció, hogy tucatjával láttam testileg/lelkileg tönkremenni orvosnőket az utóbbi 20 évben, elvégre magam is orvos vagyok. Eléggé jellemző ez az fiatal orvosnőkre, ahogyan a bölcsészlányoknál is több a megnemértett művészlélek, mint a kőművesinasok között.

2013. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Hát azért azzal vitatkoznék, hogy nincsenek itt nőutálók :) Amúgy én nem azt mondom, hogy tökéletes férfit akarok. Tökéletes férfiak nincsenek, ahogy tökéletes nők sem. Nem várom, hogy a pasi nálam egy fokkal is jobb legyen. A normális alatt azt értettem, hogy ne egy alkoholista, agresszív tahó legyen...
2013. dec. 20. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!