Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa a személyiségem. Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa a személyiségem. Lesz valaha olyan normális férfi, aki elfogad majd így?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt röviden leírni, de megpróbálom. Elég gyakran vagyok szomorú, vagy gondterhelt. Ez abból is fakad, hogy eléggé vagyok terhelve (orvos vagyok). Gyakran túlzottan magamra veszek dolgokat, ezért akkor is azt feltételezem, hogy a másik meg akar sérteni, lenéz, hülyének néz, amikor valójában nem. (de általában csak utólag derül ki, hogy túlreagáltam a helyzetet) Habár sikeres vagyok és elég szép is, mégis kishitű vagyok és pesszimista. Könnyen megbántódom, vagy sértve érzem magam. Amúgy féltékeny típus nem vagyok. De az előzőekből adódóan konfliktusokat generálok magam körül. (nem kell teátrális dolgokra gondolni, nem ordibálok, nem csapkodok, nem káromkodok, meg ilyesmi, csak sokszor elszomorodom, vagy megbántódom) Mennyi esély van, hogy egyszer lesz egy igazán jó kapcsolatom és így is igazán fog szeretni valaki? 25/N

2013. dec. 18. 17:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, hogy orvos vagy. Tanultál pszichológiát? Mert akkor tudnod kéne, hogy ez is egy kisebb mentális zavar (személyiségzavar), hogy mindent magadra veszel...
2013. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

pffffffff....


MI A JO ÉLET FAXÁÉRT várják a nök állandoan a támaszt MÁSOKTÓL? Képesek vagytok ti önálló létre, vagy csak parazitaként lógtok mindig valakin?


Nem kell jönni ezekkel a hülye kifogásokkal, mert ma nőként azért lássuk be ELÉG JO világ van rátok, csak hát egyszerüen semmi akarat az önállóságra...

2013. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy ez egy személyiségzavar. De nem olyan könnyű ezektől megszabadulni. Pedig próbálom. Most tervezem, hogy elmegyek szakemberhez is. Csak jelenleg erre sincs időm.
2013. dec. 18. 17:38
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

kifogások...


komolyan mondom, ha pasi lennél és nem néznél ki még csak jól se, akkor a társadalom alján tengődnél szüzen és egyedül.

2013. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

# 13:

Én nagyon jól tudom, hogy nehéz tőle megszabadulni. Viszont a munkádban nem akadályoz ez? Mert nekem a szociális kapcsolataimra (és azon keresztül a karrierre is) elég rossz hatással van a mai napig ez a személyiségzavar...

2013. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
ő megoldja cicivillantással.
2013. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Hát akadályoz a munkámban is. De eléggé törekszem és munkámban ennek ellenére jó vagyok. Nekem ez az emberi kapcsolataimban okoz inkább problémát. Pontosabban barátaim vannak és velük jó a viszonyom, igazi barátok. Inkább a párkapcsolati kérdés problémás.
2013. dec. 18. 17:44
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

hű. csak néztem a sok indokolatlanul agresszív és primitív nőutáló válasz láttán. (viszont a reagálásaid na azok szívmelengetőek voltak. :D csodás, hogy nem alacsonyodsz le arra a szintre :D)

szerintem ne aggódj, megvannak a magad hibái, dehát mindenki így van ezzel, és a legtöbben találnak is hozzájuk passzoló partnert. szerencsére a külsőddel nincs baj és még intelligens is vagy. volt már több kapcsolatod is, szóval tapasztalt is vagy. kizártnak tartom, hogy ne találnál előbb utóbb normális pasit. szóval fel a fejjel, az olyan nők mint te , nem maradnak egyedül :)

2013. dec. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
kezdődik már a papucs pasik nyalizása...kis lovagias
2013. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Ne keress kifogásokat. Én jelenleg a fél karomat adnám azért, ha már huszonévesen vágtam volna bele a terápiába, és nem egy kudarcos házasság után, és nem lennének állandó kétségeim amiatt, hogyan szúrtam el a gyerekem első - legfontosabb - éveit.

Persze, soha nem késő megszabadulni a személyiségzavartól, nem könnyű, szakember segítsége nélkül szinte lehetetlen.


Hogy lehet-e így pasid? Lehet. Olyan pasikat fogsz bevonzani, akik megfelelnek a személyiségzavarodnak. Ha alacsony az önértékelésed, olyat választasz, aki folyamatosan megaláz, szavakkal, vagy tettekkel. Aztán majd csak nézel, hogy miért boldogtalan a párkapcsolatod. Sajnos ez így működik. Javaslom, hogy még a kapcsolat ELŐTT dolgozz a személyiségeden. Hidd el, lehet, és megéri! És szívesen cserélnék veled amiatt, hogy neked VAN lehetőséged huszonévesen dolgozni magadon! Életem legnagyobb bűne, hogy akkor nem tettem meg!

2013. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!