Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lányok kicsit jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok kicsit jogosan érzem megkerülve magam?!

Figyelt kérdés
17én.kellet volna megjönnie nem.jött meg és beszéltem a barátomal,mondtam,hogy ma reggel beszélek anyuval és vetetek tesztet igy is lett.Negativ lett mindettő de nem.jött meg most se,nyáron se jött eg elmentem orvoshoz és kiderült,hogy cisztám van akkor nem merült fel a terhesség kérdés mert nem.éltem nemi életet. Barátom azt mondta,hogy nem mondja el.senkinek. Erre a megkérdeztem.ki.tud erről és elmondta ,hogy az anyja.Ha mondta volna tegnap,hogy elmondta az anyjának.akkor én azzal.a tudattal mentem volna most pénteken.hozzájuk.De ha ezt nem kérdem meg megse mondja,hogy az anyja tud róla,netán megkérdezné az anyja,hogy na.mi van.én.ott égnék rendesen mert nem.is tudtam volna ,hogy elmondta az anyjának..Hétfőre kaptam.időpontot a nőgyógyáazhoz.18/L
2013. dec. 19. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire gyerek 18 évesen, istenem. Ha az anyja rákérdezett volna, valószínűleg azért tette volna, mert aggódik érted. Nem azért, hogy kínos szituációba hozzon. Másrészt meg csak aggódott érted valószínűleg szerencsétlen gyerek, még azt is el tudom képzelni, hogy elképzelni se tudja a ciszta dolgot... és talán az anyjától kért tanácsot, segítséget.


Amúgy meg két nap mentstruációs késésbe nem fogsz belehalni, nekem volt már két hetes késésem is, és nem vertem magam a földhöz, vettem magamnak tesztet, megcsináltam, negatív lett, ettől megnyugtam, majd pár napra rá megjött.


Ha meg nem védekeztetek rendesen, akkor babám gratulálok, remélem a gyerekednek majd ennyi évesen több esze lesz.

2013. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 nap még nem késés.2 hétnél már lehet aggódni.

Van egy olyan érzésem,hogy a nődoki elég furcsa fejjel fog rád nézni...

2013. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
te nem erted.. mondhatta volna hogy beszelek anyammal.az jo okes h rakerdezne az anyja... de h en.nem.tok arrol h tud errol kellemetlen helyzetbe kerultem volna..
2013. dec. 19. 12:46
 4/7 A kérdező kommentje:
eddig mindig pontosan jott meg... 12 eves korom ota..
2013. dec. 19. 12:47
 5/7 kendrazoltan ***** válasza:
Ne érezd magad megkerülve, hiszen - érthető módon - a párod is aggódik, bármely esetről legyen is szó. Kivel beszélte volna meg, a te anyukáddal? Ne viccelj már...
2013. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanakkora joga volt elmondani a saját anyjának, mint neked a sajátodnak.

Hülyeség megkerülve érezned magad...

Miért veteted azt a tesztet? 18 éves vagy,majdhogynem felnőtt..

Persze az édesanyámmal én is megbeszélném a dolgot...

Szerintem nőj fel...

Az anyja sztem nem hozná fel a témát, de ha mégis, akkor miért égő?

2013. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aut mondta ő inkább nem emliti otthon mert sok.bajuk van.most. jo en.ebbe beletorodtem.de ismerem.az anyjat h milyen..oda mennek.ugy h o ezt nem.tudja mert a fia nem akarta az otthoni balhek miatt elmondani es ram ront ezzel neznek ott nagyokat..
2013. dec. 19. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!