Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok a feleségeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joe74 kérdése:

Megbocsátanátok a feleségeteknek?

Figyelt kérdés
tegnap volt egy megérzésem és elmentem a munkahelyére és nem volt ott az autója én rákérdeztem és azt mondták ma szabadnapos nem jött be,ott abban a pillanatban majdnem elájultam 10 éve vagyunk házasok, mindegy röviden annyi,hogy hazafelé hajtottam amikor véletlenül megláttam őt egy pasival amint a kocsiból szállnak ki és csókolóznak, a lényeg odamentem ő nagyon megilyedt mikor meglátott én rákérdeztem, hogy akkormostmiafaszomvan!!! erre azt állították hogy csak ez a csók volt (azóta utánanyomoztam és tényleg csak ez a csók volt) most találkoztak először ti mit tennétek a helyemben mert azóta úgy érzem,hogy belepusztulok?
2013. dec. 19. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lapátra tenném. Egyszer megcsinálta máskor is megfogja.
2013. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hű ez gáz!

Ez kamu hogy csak csók volt, ugyan már. Ha meg most találkozott vele először, akkor meg már elsőre csók? Gyorsan haladnak.

Szerintem ha tisztán látsz, akkor világos, hogy megcsal! Ezt csak Te magad tudod eldönteni, én az a típus vagyok, hogy nem tudnám "feldolgozni", inkább szakítanék.

2013. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tíz éve vagyunk együtt van 2 kisgyerek is:-(
2013. dec. 19. 20:44
 4/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Szerintem tedd fel magadnak a kérdést, hogy tudnád-e vele ezek után folytatni. Ha nem, akkor minél előbb váljatok el. A gyerekek sokkal jobban megsínylik, ha együtt maradtok, te tönkremész ebbe, veszekedések, 0 harmónia. Inkább legyen egy kiegyensúlyozott apjuk és anyjuk, külön-külön.
2013. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hű basszus,nem lennék a helyedben.De mégis,miféle tanácsokat vársz?
2013. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A megbocsájtás egy dolog.


Mi az oka ennek? Gyakorlatilag gallyra ment a házasságotok, vagy ő egyszerűen kalandozni akart, esetleg nyitott házasságban boldogabb lenne?

Tehát:

A házasságod csak azon múlik, hogy megbocsájtasz e neki, vagy ettől függetlenül is ennyi volt, és mindegy mit döntesz?


Ha ennyi volt, gallyra ment az egész akkor gyakorlatilag mindegy mit mondunk.

Ha csak kalandozott, de szeret, és a családját is, akkor dönt az, hogy megbocsájtasz e neki, vagy sem.

Én azt tudom, hogy a páromat semmi szín alatt nem akarom elveszíteni. Ezért én megtenném. De ez én vagyok

2013. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne beszélnetek, hogy miért jutott el idáig a kapcsolatotok. Ha mindketten tudtok változtatni, hogy jó legyen, akkor szerintem még egy esélyt kellene adni a kapcsolatnak.
2013. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Normál esetben azt mondanám, hogy lapát. De itt most házasságról, 10 évről és két gyerekről is szó van, valamint egy csók történt csak, tehát le kell higgadni.


Szerintem üljetek le és beszéljétek át a dolgokat. Mi történt? Mi a probléma a kapcsolatotokkal? Mi lehet a megoldása ezeknek a problémáknak? Mit várt a másiktól?... Tehát boncoljátok szét a kapcsolatotokat, és keressétek meg a hibás részt és próbáljátok megjavítani!

2013. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Megbocsajtasz,es leultok szepen megbeszelni a dolgokat. Valami hianyzott neki,azert ment bele egy afferba. Nem azt mondom,h a te hibad,de biztos van valami oka,h ezt tette.
2013. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy rettenetesen szeretem, és ő azt mondta miután kiderült ,hogy szeret és adjuk még egy esélyt magunknak mert csak fel akarta kicsit dobni magát mert úgy érezte ellaposodott a házasságunk, és nem akart a csóknál többet.... az a baj ,hogy én pasiaggyal gondolkozom egy csók nálam már nagyon gáz...
2013. dec. 19. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!