Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok a feleségeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joe74 kérdése:

Megbocsátanátok a feleségeteknek?

Figyelt kérdés
tegnap volt egy megérzésem és elmentem a munkahelyére és nem volt ott az autója én rákérdeztem és azt mondták ma szabadnapos nem jött be,ott abban a pillanatban majdnem elájultam 10 éve vagyunk házasok, mindegy röviden annyi,hogy hazafelé hajtottam amikor véletlenül megláttam őt egy pasival amint a kocsiból szállnak ki és csókolóznak, a lényeg odamentem ő nagyon megilyedt mikor meglátott én rákérdeztem, hogy akkormostmiafaszomvan!!! erre azt állították hogy csak ez a csók volt (azóta utánanyomoztam és tényleg csak ez a csók volt) most találkoztak először ti mit tennétek a helyemben mert azóta úgy érzem,hogy belepusztulok?
2013. dec. 19. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is, de itt nem lehetsz önző, mert van két gyerek is és ha róluk van szó, szerintem egy csókon valahogy túl kell lendülnöd. Férfi vagyok, tudom mit érzel, mert én se nagyon tudnék mit kezdeni már egy csókkal se, de a gyerekeitekre gondolj és arra, hogy valami csoda folytán pont tegnap kellett bemenned a munkahelyére!


Biztos, hogy a kommunikáció rendesen működik köztetek? Ha laposnak érezte a kapcsolatotokat, miért nem szólt?

2013. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Biztosan én is hibás voltam azt nem mondom,hogy nem sokat dolgozom,hogy mindenünk meglegyen, ezért talán úgy érezheti magát, hogy elhanyagoltam
2013. dec. 19. 20:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Az oké, de 10 év után (+a sima párkapcsolat), 2 közös gyerekkel a problémákat illik megbeszélni. Ha Te a családodért dolgozol annyit és tudsz kevesebbet foglalkozni vele, az a minimum, hogy ezt respektálja és elfogadja, hogy értük dolgozol, de semmiképpen se kalandozik, mert ez így gerinctelenség Veled szemben. Én ezekre a dolgokra értettem, hogy meg kell beszélnetek! Kinek mi a problémája, mit hiányol és mit lehet tenni a megoldás érdekében. De ehhez (is) ketten kelletek, ha csak egyikőtök tesz érte, akkor semmit se ér.
2013. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tisztázd vele, hogy mi az oka, hogy kikacsintott.

És kiderülhet, hogy más férfira is vágyik.

Őszintén próbáljatok beszélni mielőtt döntést hozol!

Alaposan járd körbe, mert nagy a tét.

2013. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hm... Az én férjem is sokat dolgozik, mégsem hanyagoljuk el egymást.

Ha mégis így lenne akkor megbeszélnénk és kész.


Szerintem itt már késő. Ha azt is mondod hogy oké, kezdjétek újra, elárulom neked, soha a büdös életben nem fogsz benne megbízni, így meg semmi értelme nincs.


Legalábbis én így vagyok ezzel az egész megcsalás dologgal. Mindig azon gondolkodnék ha késik fél órát, biztos csak a vonat miatt, vagy esetleg szeretőt tart....


Szóval nálam már késő lenne bármit is megbeszélni ha pl egy ilyen szituációban kapnám rajta mint te a feleségedet.


Bocs de hányingerem van az ilyen nőktől....ha valami baja van , beszélje meg veled.


Az meg kamu, hogy akkor találkoztak először. Én a helyedben fognám a gyerekeket és lelépnék. Majd beadnám a válópert.


27/N

2013. dec. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ja és még annyit, ha mégis igaz lenne, hogy első találka volt... hidd el, ha nem buknak le, a szexig is eljutottak volna!!! Ebben ne kételkedj.
2013. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy újabb, "fogjuk a gyerekeket pajzsként" hogy megmentsünk egy sz@rt típusú eset.

Nyers leszek. Ez már csak illúzió, nem kapcsolat, és semmi esetre sem család.

36 f

2013. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!