Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el ezt a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el ezt a páromnak?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a párommal, közel 160 km van köztünk. Féléve távkapcsolatban élünk, de úgy, hogy nem tudtunk még találkozni. Mostanában a facebook nem küldi el minden üzenetét, amiről ugye nem én tehetek, nem is ő, de még is engem hibáztat, szerinte rendesen átvágom. Két hete olyan bunkó velem, hogy az hihetetlen. Persze, ha hajlandó felkeresni ... Mikor írtam neki egy viszonylag hosszabb, szerelmes üzenetet, csak annyi volt a válasza: ,, Nah ... fajankó ... " - Ezt egy olyan hétvége után írtam, amikor nem voltam otthon, és nem volt lehetőségem arra, hogy facebook-on üzenjek neki.

Volt már párszor ilyen, hogy bunkón viselkedett velem, de mindig ráfogta a munkájára, vagy egyéb dolgaira. Lehetséges, hogy most is ez van, de engem nagyon bánt, hogy így viselkedik.

Pontosan egy hete beszéltünk utoljára telefonon, azóta nem hallottunk egymásról, csak pár szót ... Én sokkal jobban érzem magam így, pedig megbeszéltük, hogy karácsonykor találkozunk akkor, de nekem így már semmi kedvem ... Úgy érzem, jól magam úgy, hogy nincs mellettem senki. Ebben a két hétben nem is éreztem igazán, hogy szeretem ... Legalábbis, a felszínen nem éreztem olyan erősen ezt az érzést ...

Úgy érzem, szeretnék még élni, szeretnék még flörtölgetni egy kicsit, elmenni a barátnőimmel ide - meg oda, nem azt nézni, hogy ő mikor tud skype-ra jönni, vagy azt hallgatni, mikor min kapta fel a vizet, valami apróság miatt ...

Nem igazán tudom mostanában hova rakni a viselkedését, ami szintén nagyon bánt ... Ti mit gondoltok? ...


Én 19/L, ő pedig 22/F


2013. dec. 20. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pisti, ugy erzem elmult a szerelem, be akarom veled fejezni.
2013. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is teljesen jó amit az első válaszoló írt.

Néha a legegyszerűbb megfogalmazás a legcélravezetőbb, mert a sok körítéstől úgy érzi a másik, hogy csak "rizsázol", de nem gondolod komolyan, csak egy kicsit befeszültél.

2013. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat. Teljesen igazatok van, hogy egyenesnek kell lennem, és megmondanom neki, hogy ez így nem lesz jó ... De egy picikét félek ettől. Főleg, hogy pár nap múlva karácsony ...

Úgy érzem, valahol szeretem őt, csak ... Akarok valamilyen szintű szabadságot. Vagy nem is tudom ...

Bocsánat, hogy itt írogatom ezeket, csak nem igazán tudom kivel megbeszélni ezt ...

2013. dec. 20. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem te is megfogalmaztad, hogy mit is gondolsz. Mármint teljesen érthető, hogy te jól akarod érezni magad és úgy nehéz, ha ő így áll hozzá. Elég furán viselkedik az tuti. Próbáltál már vele erről beszélni? Szerintem is megfontolandó a szakítás, ha nem akarsz olyan drasztikus dolgot még, akkor meg mondd neki, hogy tartsatok szünetet. Addig akkor nem beszéltek meg semmi és meglátod, hogy kb milyen lenne nélküle.
2013. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, hogy válaszoltál.

Megemlítettem neki párszor, amikor felhúzta magát valami apróságon, hogy mi nem tetszik, és mit szeretnék. Nem várom el a dolgokat, hanem jól esne ... Egy ideig tiszteletbe tartotta ezeket, majd szép lassan csökkenni kezdtek újra ezek az dolgok.

Elég sokat gondolkodtam ezen, és úgy érzem, valóban megérett a szakítás. Nem jött ez össze nekünk ... Csak az a kezdő löket nehéz, hogy leírjam neki ezt az egészet ... De nem akarok sokáig húzni én sem ...

2013. dec. 20. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!