Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz hatással van rá, tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz hatással van rá, tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés

Nőismerősöm pasasát egy év után nekem is bemutatta. Az a pasas egy bunkó, mikor ott voltam náluk ült velem szembe itta a sört és böfögött, a csajjal úgy beszélt, mintha a rabszolgája lenne, meg velem is a magas lóról beszélt és megpróbált kioktatni, meg utalásokat tett rá, hogy nem szivesen lát. Erre felálltam azt hazamentem. A csaj meg énrám van kiakadva, hogy én miért nem csipem az ő szivszerelmét, meg milyen rendes stb és miért baj az, hogy ő neki más témája sincs, mint a pasija. De amúgy a lányt is megváltoztatta teljesen és nem jóirányba, teljesen rossz hatással van rá.

Tudok valamit még tenni vagy szakítsam meg a kapcsolatot vele és esetleg próbálkozzak újra ha esetleg majd szétmennek?


2013. dec. 20. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Pff

Jó ezeket olvasni,legalább tudom miért nem kellek a csajoknak normális pasiként..

2013. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szerelem olyan dolgokat művel az elmével, mint a drog. A barátnőd most be van drogozva. Rózsaszín köd a cucc neve és nagyon ot van a spiccen. De előbb utóbb elillan, felszáll - addig szinte esélytelen hatni a bódult egyénekre.
2013. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem barátnőm a csaj, inkább csak haver (pasi vagyok) egyébként nekem is van párom, mellette néha kettesben csinálunk programot, de ezzel a bunkóval minél régebb óta együtt vannak, egyre jobban változik a csaj rossz irányba és nekem ez rosszul esik, mert a barátság nem kapcsolat és néha az embernek szüksége van a barátokra nekem meg mindig inkább lánybarátaim voltak mint fiúk. De így nem sok jövőt látok ennek a barátságnak, de megszakítani nincs szivem.
2013. dec. 20. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, akkor szívtelenül told a képébe a véleményed. Szard telibe az érzéseit, legyél kemény és határozott, mert ebben a státuszban szinte megingathatlan(ul ostoba?).
2013. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!