Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higyjek, anyámnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higyjek, anyámnak vagy a srácnak? Segetísetek, tejesen elbizonytalanodtam. Ha anyámra hallgatok lehet, hogy elveszítem a nagy őt, de ha a nagy őra hallgatok lehet, hogy nagyon csúnyán átvernek.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, szinte tökéletes, nagyon kedvelem, és állítólag ő is szeret engem, viszont anyám nem nagyon akarja a dolgot, szerinte csak átver, és ha összejövök vele próuljárok. Máskor is volt már ilyen, hogy ezt mondta, nem halgattam rá, és igaza lett.

Nagyon kedvelem ezt a srácot, nagyon sok mindenben hasonlítunk, de nagyon messze lakik, ki tudja mit csinál 100 km-el arrébb. pár hát múlva találkoznánk, azt mondta, hgyha tényleg tetszünk egymásnak és benne lennék, tudnék várni, akkor velem töltené az egész nyarat, de közben anyám meg csak azt hajtogatja nekem, hogy úgyis igaza lesz megint, nem hallgatok rá, stb stb stb.


2013. dec. 20. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne anyádra hallgass, hanem magadra. Ha szeretnéd akkor próbáld meg. Semmit sem vesztesz. Ha pedig nem jön össze, anyád káricálhat amennyit akar, te pedig több lettél egy tapasztalattal. Anyád jót akar, de rosszul teszi ha beleszól ebbe, ez a te életed, neked kell pofára esni és tapasztalni ha úgy hozza az élet. Ha pedig visszalépnél anyád miatt, akkor biztosan bánnád később. Szóval vágj bele.
2013. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát hogy ő a nagy ő azt nem tudom, de mint látom nem nagyon ismered, szavaidból kivéve kamasz lehetsz. Én idősebb vagyok, nekem is volt távkapcsolatom, neki a rokonság folyton azzal traktálta az agyát hogy biztosan megcsalom őt, na ebből egy szó sem volt igaz. Ismerd meg jobban őt, majd kiderül.
2013. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
anyáddal le is feküdhetett, ő csak figyelmeztetni akar
2013. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj az én anyám is ilyen vészmadár és általában tényleg igaza van :( Borzasztó és idegesítő!
2013. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Balanus_concavus ***** válasza:
Ha jól megvagy a sráccal, akkor csak azért ne dobd ki mert édesanyádnak van egy rossz megérzése, főleg úgy, hogy te magad a "nagy Ő"-nek érzed, ill. nincs olyan érv (a távolságon kívül), ami ezt indokolná. Ettől függetlenül később ugyanúgy érhet csalódás, de ez a kockázat bármelyik párkapcsolatban benne van.
2013. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
alábecsülitek az édesanyák hetedik érzékét! :) nekik már lehet elég tapasztalatuk, hogy felismerjék a szélhálmosokat, míg egy tinilánynak nem...
2013. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerdezz meg egy harmadik szemelyt, lehetoleg olyat aki minnel jobban ismeri mindkettot, es elegge objektiv.
2013. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tevetke ***** válasza:
Jól gondolom, hogy még nagyon fiatalka vagy és anyukád ezért próbál óvni téged egy ilyen távkapcsolattól?! Sajnos (vagy nem sajnos) az anyukáknak ehhez jó érzékük van. Én is jártam már úgy , nem egyszer, hogy neki lett végül igaza. Bosszantó, de ez van :)
2013. dec. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!