Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kiölni az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiölni az érzéseket? Szakított velem a barátom, belepusztulok.

Figyelt kérdés

Még mindig szeretem és borzalmasan hiányzik. Hogyan érhetném el,hogy közönyös legyen számomra? Próbálom elfoglalni magam, nem erröl van szó. De sokat gondolok rá és beledöglök...

Tudtok tanácsot adni?


2013. dec. 21. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nem irigylem, amilyen rossz épp most, annyira tud majd jó lenni később... fel a fejjel, keep smiling :)

Nekem van összesen kb 2 ember, aki akármi van, fel tud vidítani.. ilyenkor elvagyok velük, én is most hagytam ott a 3 éves kapcsolatom, képzelheted milyen nyomott vagyok... na majd lesz vmi, sose bánkódj:)

2013. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!