Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, örülnétek ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha a barátotoktól (1 éve járunk) egy csinos francia bugyit kapnátok?

Figyelt kérdés

Mind ketten 19ek vagyunk.

Még sose kapott tőlem ilyet. És nem tudom hogy hogy fogadná...nektek jó lenne?

azért franciát mert én azt szeretem rajta látni :)

meg nem csak ez lenne, mert akarok neki készíteni egy képet is, hogy valami személyes is legyen.


2013. dec. 21. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze nem mondom hogy itt akar még csak hasonló helyzet is lenne de sajnos tényleg sok pasi maga miatt veszi és ez nem túl kellemes a másik félnek. De revanskent majd vehet tangás férfi alsóneműt ha neki meg az tetszik és azt látná szívesen ;-)

Én talán a negatív tapasztalataim miatt asszocialok így. Mivel a többség örülne neki szerintem bátran ajándékozhatod a barátnődnek. Te ismered milyen.

2013. dec. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sok rossz tapasztalat érhetett, ha ilyen negatívan értékeled a kedves gesztusokat:/

Mindenkinek megvannak a marhaságai, engem télikabátban ugyan úgy beindít a bnőm mint meztelenül, és ha kiváncsi valaki a francia bugyira nem kell sértésnek felfogni, fel kell venni, és boldog a párod.. az meg h meg akarja kicsit fűszerezni a szexet nem azt jelenti hogy rossz lenne neki, csak hogy a jónál is jobbá akarja tenni...

Kicsit nézd szerintem pozitívabban a világot, nagyon rosszat látsz mindenben :S

2013. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!