Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan akinek már bevallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek már bevallotta a legjobb barátja hogy többet érez mint barátság?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy előtte észrevettétek e már jelekből hogy így van, hogyan viselkedett veletek, megváltozott e vagy csak egyszerűen egyik nap előtört belőle semmi előjel nélkül. Miből lehet észrevenni? (mostanában máshogy viselkedik velem a legjobb fiú barátom) 19L
2013. dec. 22. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Reszegen olelgetett… masnak tűnt fel, nekem nem.

Egyebkent bunkobb volt velem, gondolom próbálta elnyomni magaban a dolgot.

2013. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen velem is elofordult.. es bevallotta..

de eszre is vettem, mert maskepp viselkedett velem pl: mindig hizelgett(amugy is de na..), mindig dicsert, hogy milyen szep vagyok.. stb

2013. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát nekem már volt ilyen de nem vettem észre... Sőt azt hittem hogy a barátnőmbe van bele zúgva. De az még régebben volt. Idősebb fiúknál biztos máképp működik, és van hogy bejönnek a megérzések. Szóval derítsd ki valahogy, de ne kérdezz rá.
2013. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sok szex után bevallotta
2013. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az után vallotta be hogy szeret, hogy rám mászott és együtt töltöttünk egy éjszakát. Mondtam neki hogy kizárt, hogy összejöjjek vele, mert azt is bevallotta, hogy a menyasszonyával együtt vannak.


Én úgy tudtam, hogy már szakítottak. De ez nem volt igaz.


A hazugság miatt morogtam egy darabig, de végül is barátok maradtunk.


Én már férjhez mentem 2 éve, ő meg falja a csajokat:) továbblépett szerencsére:) a barátságunk pedig erős.


Előtte nem vettem észre semmit. Nem viselkedett másképpen.


27/N

2013. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még régebben történt.

Az akkori legjobb fiúbarátommal nagyon sokat voltunk együtt, de részemről ő inkább olyan volt, mint egy testvér, és azt is hittem. Aztán az első szerelmem szakított velem, és hát mit ne mondjak, kikészültem. Akkor, ott a zokogások közepette, több baráttal együtt, ő is ott volt és vigasztalt, de nem tudom, párszor úgy nézett rám, meg úgy fogta meg a kezem, meg ilyesmi, hogy egyszercsak eszembe jutott, részéről ez talán több, mint barátság. Elmondtam a megérzésem egy barátnőmnek, aki szerint ez butaság, ő biztos nem. El is hittem neki. Kb fél éven keresztül, mikor ilyen megérzésem volt a pasival kapcsolatban, mindig ez jutott eszembe, amit a barátnőm mondott, és hát na, gondoltam, csak barátként akar mellettem állni. Végül kiderült- ő maga is beismerte, többször is (igaz, úgy, mintha múlt időben történt volna, hogy RÉGEN szeretett)-, hogy nekem volt igazam. Nem próbált többet kihozni a dologból, de tény, hogy nem is lett volna értelme. Azután összejött egy csajjal, és azóta kb ha 3szor beszéltünk, akkor jó. A csajjal már szakítottak, meg minden, de nem beszélünk ennek ellenére sem. Még mikor szülinapjára felköszöntöttem, nem is reagált semmit. Lehet, hogy megsértődött, nem tudom, mindenesetre hiányzik a régi barátságunk. De hát, én próbálkoztam fenntartani, csak ugye, mint sok minden más is, ez is két emberen áll.

2013. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. dec. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!