Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú lesz, elnézést érte. Barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt. Semmi nem volt eddig, szülei nagyon keményen fogják. Tegnap elvittem randizni, és utána átmentem hozzájuk. Itt ledőltünk, ő a a vállamra hajtva a fejét feküdt, én meg átkaroltam, elsúgtam hogy szeretlek, és kapott egy csókot. És most jön a lényeg: az anyja, miután elmentem, leszúrta a lányát, hogy ő mekkora egy l*tyó ri*anc, és hogy egy hét múlva már biztos az ágyamban lesz, és nekem csak egy trófea, és csak le akarok vele feküdni (8 hónap után!), aztán megtiltotta, hogy átmenjek hozzájuk - szintén a hátam mögött. Most meg fogalmam sincs, hogy hogyan kéne megoldanom a helyzetet... Valakinek van valami ötlete?

2013. dec. 22. 11:07
 1/2 anonim válasza:
Hát az anyja nem tudja elfogadni hogy a kislányából nagylány lett és ezért csinálja ezeket...:/ ezt a csajnak kéne megdumálni az anyjával ha lehetséges, mert ezt nekik kell megbeszélni. Te csak annyit tudsz tenni hogy bátorítod a barátnődet :)
2013. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg meggyőzhetnéd, hogy te nem olyan srác vagy aki csak dugni akar... Mond meg neki, hogy igazán szereted a lányát és bármit megtennél érte... :)
2014. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!