Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni a féltékenységgel?

Figyelt kérdés
A barátom már lassan halálosan féltékeny. Nincs semmi szabadidőm magamra, minden pillanatban velem akar lenni. Egy ismerősömmel találkoztam az utcán akivel beszélgettünk kb 15-20 percet, ezen is kiakadt. Ha haza szeretnék menni(egyedül) akkor kitalálja, hogy én nem is haza megyek hanem megcsalom. Nagyon nehéz elviselni mostanában. Mit lehet kezdeni a helyzettel?
2013. dec. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a pofijába mondanád rendesen a magadét? Valakinek végre tájékoztatni a kellene hogy tévúton jár!
2013. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem érti meg. 1 hétig normális utána kezdődik az egész előröl.
2013. dec. 22. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem bírsz ki, szakítani kell.
2013. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem bizik meg benned eléggé, ezért beszéld meg vele, hogy miért ilyen, vagy nagy csalodás érte stb. Szerintem szakember segitsége kellene neki. szörnyü ha valaki ennyire féltékeny, mindegyik félnek.
2013. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!