Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretek bele minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele minden pasiba rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy mindenkit szeretek,mindenkibe csak a jót látom, közbe meg többnyire mindegyik egy gyökér és mindig csalódok, ami nagyon fáj. :( Hogyan tudnék ezen változtatni?
2013. dec. 23. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert erős szeretethiányod van.
2013. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amiért én minden csajba... (én nem vagyok gyökér,legalábbis azt mondják) szóval ha van kedved beszélgethetünk
2013. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ne legyél ilyen érzelmes
2013. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban válogasd meg,kivel állsz szóba,nem kell az első jöttmentel leállni,előbb ismerd ki az illetőt!Légy óvatos és eleinte zárkózottabb,nem szabad rögtön az elején kiadnod magad mindenkinek.Fokozatosan és alaposan ismerd meg,utána vágj bele egy kapcsolatba,ha már van némi érzelmi alap is hozzá.
2013. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert kapcsolatfüggő vagy, annyira szeretnéd, hogy legyen valakid, hogy már bele is szeretsz abba, aki kedvesen rádmosolyog...Szerintem tedd fel magadban a kérdést, hogy a kapcsolat lehetőségébe vagy a személybe zúgtál-e bele valójában? mérlegelj, és megtalálod a megoldást... ;)
2013. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pasiként én is ilyen vagyok. Az utóbbi 2-3 évben könnyen esek szerelembe. A nyáron egy lány akivel ismerkedtem ő megmondta nekem azt hogy szeretet hiányom van és kapcsolatra vágyok. De ez egy idő után elmúlik ha már lesz kapcsolatom és megkapom a várt dolgokat, bár van akinél nem igaz mert akkor amikor hirtelen kiábrándul utána képes szerelmes is maradni. Szóval fene tudja igazából mi is ez a hangsúly a szeretet hiányon van.

Én is sokat csalódok a lányokban, vagy is csak csalódás ért, de egyszerűen nem tudom ezt leküzdeni, én is olyan vagyok hogy jó lenne már egy lány aki igazán szeret, és egy párkapcsolat tehát nem csak 1-2 szex és ennyi. De nem megy.

2013. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de kár, hogy eddig sose találkoztunk! rám minden lány azt mondja, hogy milyen szerethető vagyok, aztán senki se volt belém szerelmes :P

22/F

2013. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!