Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennél kedves lány a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél kedves lány a párkapcsolati segédem?

Figyelt kérdés

Olyan huszonéves lányokat keresek, akik segítenének nekem barátnőt találni, tanácsokat adnának, segítenének a kommunikációm / attitűdöm alakításában, javításában, adnának tippeket a párkapcsolat kialakításához. Nem akarok találkozni, nem vagyok perverz, nem akarlak zaklatni, se siránkozni.


Egy 29 éves diplomás, nyelveket beszélő, de visszahúzódó és kissé furcsa srác vagyok jó megjelenéssel.



#tanácsadó #párkapcsolati segéd
2013. dec. 23. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hátha van konkrét kérdésed és tudok segíteni akkor segítek
2013. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Lenne jó néhány kérdésem, először is azt írd le kérlek, hogy szerinted milyen egy ideális első találkozó a véleményed szerint. Mire figyeljen a férfi és milyen forgatókönyv javallott? (Volt már barátnőm, de régen és ő a tizenéves kora végén járt. Ezekkel a huszonévesekkel én nem értek szót, Superman kell mindnek... hogy győzzem meg őket 2-3 óra alatt, hogy legalább érdemes vagyok a figyelmükre?)
2013. dec. 23. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan pasi vagyok, de ne jellemezd magad srácnak 29 évesen, mert a nők ezen elkezdenek agyalni aztán kiderül, hogy minden klappolna, de ezzel elszúrod. Mond, hogy férfi, vagy pasi vagy!

"Nem akarok találkozni, nem vagyok perverz, nem akarlak zaklatni, se siránkozni. " Elhiszem, hogy komolyan gondolod és azért írtad ki, hogy a segítőket ne ijeszd el, de már ez a mondat is súlyos önbizalom hiányról árulkodik. Ilyennel kezdesz egy nőnél nem is jutsz előbbre.

Még egy tanács, ha egy nőtől akarsz valamit, akkor ne kerülgesd a dolgot, az első mondatod is utaljon arra, hogy bejön neked. Nem érdemes kerülgetni a dolgot, mert ha nem jössz be neki, akkor hiába húzod az időt nem fogsz előrébb jutni később se, akkor már inkább mondja ki egyből és menj a következőre. A rövid kis mondókád alapján én úgy ítélem, hogy hasonló lehet(lehetett) a személyiségünk. Kezdetben nekem sem ment a csajozás, kb. 50 nőnél próbálkoztam be de elküldtek a francba. Viszont ahogy teltek az évek egy fajta sárm fejlődött ki bennem úgyhogy a kedvességem is megmaradt. Azóta nagyon könnyen kommunikálok nőkkel, és összejöttem álmaim nőjével. A történethez hozzátartozik, hogy külsőleg is átalakultam az évek alatt, és ez nagyon sokat segített a pár találásban. A lényeg ne görcsölj rá, bemész valahova találkozol egy nővel, akkor próbáld jól érezni magad függetlenül attól, hogy fel akarod e szedni, vagy sem, legyen az a fogorvosod, vagy egy idős néni akinek segítesz feladni a csomagjait a vonatra stb. Remélem segítettem.

2013. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelem! Figyelem!

Szeretném megkérni a kedves ellenséget, hogy méltóztasson befáradni a célkeresztbe.

Együttműködését köszönjük!


Jajj de hogy diplomád van, de stratégiai érzéked nulla! A csajszyk majd jól papucsot csinálnak belőled, aztán meg egész nap rajtad röhögnek.

Erről inkább egy pasit kéne megkérdezned, aki mondjuk volt már a helyedben: [link]

29/F

2014. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!