Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem hogy a pasim más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy a pasim más lányokkal flörtölget. Nem is eggyel. Jó pár üzijét olvastam. Van pár szexuális tartalmú is. Nem akarom hogy tudja azt hogy tudok a dologról. De mégis finoman a tudtára adnám hogy nem vagyok madár! Ötlet?

Figyelt kérdés

Megundorodtam tőle szinte. Hogy képes másokkal flörtölni miközben azt hazudja nekem hogy szeret. Az egyik csajjal még randizott is, a másikkal szexelni akar...

28/L


2013. dec. 24. 00:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

Jé, én sem fogadtam vakságot, nem is lettem vak, mégsem flörtölök, nem randizok és nem próbálok lefeküdni senkivel. :)

Szerintem így ennek a kapcsolatnak sok jövője nincs, ő össze-vissza csajozik, te kutakodsz az üzenetei közt, jobb lenne, ha keresnél valaki mást.

2013. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Azt írtam, hogy ha csak megnézné a csajokat és egy két flörtbe belemenne nem is lenne nagy baj... de az, hogy szexuális téma is felmerül stb, az már gáz. Viszont a kérdező sem jobb mert kutakodik. Ez a kapcsolat halálra van ítélve.
2013. dec. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedves Viktória, kicsit másképp látod a világot, mint a normális emberek.
2013. dec. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Viktória lehet, hogy máshogy látja a világot, de abban igaza van, hogy ennek a kapcsolatnak annyi.
2013. dec. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Szia!

Én hűséges lennék de sajnos nem találok párt magamnak!

Keress magadnak mást!

2013. dec. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
miért látja másképp a világot? a flőrt még nem igazi megcsalas
2013. dec. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is társkeresős trükkel szivattam meg az exemet. Baromi jó érzés volt. Azon kivül kibökdöstem az összes kerekét tudtam, hogy hétfőn amúgy is mindig kapkod és későn indul csináltam neki egy kis meglepit :D

Szeretek meglepetéseket okozni!

2013. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Viktória, a flörtnek az a lényege, hogy szexuális üzenetek is vannak benne.

Ha ez nincs, akkor beszélgetésnek hívjuk.

2013. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!