Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti miért vagytok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért vagytok egyedül karácsonykor?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 21:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mert nincs családom,nincs párom.És ez így most nagyon rossz.
2013. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Én azért vagyok egyedül mert annyira felidegesítettem a mostmár nem párom h elment a báttyához. Az ok amiért felidegesítettem h kiderült róla h egy drogos beteges hazudozó. Totál megkönnyebbültem h megmondtam neki a magamét és abszoult nem érzem magam rosszul. Ő meg a báttyáéknak is csak azért kell mert szórja rájuk a pénzt. Külnben tuti nem örülnének a karácsonyi vendégnek.
2013. dec. 24. 21:22
 23/31 anonim ***** válasza:

39 fokos lázam van nyelni sem tudok nem esett le a ho meg még sorolhatnám.


Ilyen rossz karácsonyom még sosem volt:(

2013. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
#4-nek van igaza
2013. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
mert megcsaltak és azóta hányingerem van ha szerelemről van szó
2013. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én meg azért vagyok egyedül mert az a nő aki felé vonzódok, az előéletünk ellen, nem úgy viselkedik, mint aki egyenlőnek érzi magát velem.


Bár ilyenkor sajnálom azt, hogy piszkosul hűséges vagyok felé, csak tudom hogy marad olyan amilyen. Már újév első napján tudom, mit fogok csinálni következő karácsonykor.

2013. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A barátom kiment külföldre dolgozni fél évre :(.

Már csak 2 hónap van hátra, de most a legnehezebb.

2013. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, mint a 25-ös válaszolónak
2013. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Mert a barátom egy f**z és kb. nem akar találkozni...
2013. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Kittycica94 ***** válasza:

Kérdező:

ha gondolod gyere át, és nem leszel egyedül! Tekerünk egy spanglit és ellazulunk :D

2013. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!