Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha a pasim felvette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a pasim felvette a nejlonharisnyámat?

Figyelt kérdés
Csak kiugrottam a konyhába, és mire visszamentem, benne volt. Aztán ahogy meglátott, gyorsan levette.

2013. dec. 25. 00:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az nem "nejlon" hanem Nylon66!
2013. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
fél egykor tőlem ilyet ne várj
2013. dec. 25. 00:28
 13/25 anonim ***** válasza:
Tudod,ahogy haladt előre az 5 literes koccintós....
2013. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
asdéhoairnbníáoiwejtgní%Zgnp)=+gvbÁon!E=BnvPÉnbs dsgbnareéon
2013. dec. 25. 00:49
 15/25 Amado atya ***** válasza:
Azért azt csekkolnám a helyedben, hogy a pasi nem jár-e olyan helyekre sutyiban, mint a magnum, vagy a szauna69, vagy a coxx... :)
2013. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan ki akarta próbálni csak,hogy kényelmes e?!A feleségem szerint az,de ő ritkán vesz fel ilyesmit,max. alkalmakra,mert amúgy utálja.De néha elkerülhetetlen,hogy ne vegye fel.
2013. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%
én is probáltam már fel a növéremét,azt mondta hordhatok is nyugodtan vesz nekem ha akarom.
2013. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha a lábára húzta, és nem a fejére, akkor nem gáz. Ha nem hord hozzá magassarkút, vagy melltartót, akkor semmi gond, férfiak is hordják.
2013. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Micsoda problémák! :)


Arra nem gondoltál, hogy esetleg fázni szokott, és felpróbálta, milyen lenne aláöltözetként? Vagy csak akart hülyéskedni, vagánykodni, de menet közben rájött, hogy bénán érzi magát benne? :)


Én egyébként nejlonharisnyát hordok, nekem barátnőm ajánlotta, hogy próbáljam ki, mert addig pamutharisnyát hordtam, és ha fűtött helyen voltam, mindig beleizzadtam. A nejlonnal nincs ilyen gondom, sokkal komfortosabb, nem izzadok bele, és nem is fázok kint sem. A jégeralsó megint nem jó, egy kritikán aluli ruhadarab, annál kényelmetlenebb nincs is, mert gyűrődik, nyom, beleizzadok, vizesen tart, szóval úgy szar ahogy van.


Szerintem a fentiek fejében érdemes volna a párod megkérdezni, hogy miért próbálta fel, mi célja volt vele, és nem e szeretné kipróbálni. Sok pasi hord már nejlonharisnyát, de sokan még mindig előítélettel néznek rá, és nem merik felvenni, sőt kipróbálni sem, mert azt hiszik, hogy ezen múlik a férfiasságuk. Szerintem meg inkább múlik azon, hogy ha alulöltözöttség miatt megfázik a férfiasság, akkor az tényleg árthat neki!

2013. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Fiúk is fázhatnak...
2014. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!