Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha a pasim felvette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a pasim felvette a nejlonharisnyámat?

Figyelt kérdés
Csak kiugrottam a konyhába, és mire visszamentem, benne volt. Aztán ahogy meglátott, gyorsan levette.

2013. dec. 25. 00:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy azért vette fel, mert "fázik". Az én párom is hord, de nem azért, mert fázik, hanem mert szereti és kényelmes neki. Amíg nem veszi fel a melltartódat vagy a magassarkúdat, addig nyugodtan viselheti szerintem, van férfi harisnyanadrág is nylonból.
2014. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért lenne gáz, de elképzelem pl 3mas S méretű harisnyát,hogy felveszi egy 80-90Kg faszi :) egyáltalán ráment??

Egyébként biztos sokan hordják,bár a 15-20 denes nem sokat ér hideg ellen, és hamar kiszakad. De ami vastagabb és nylonos olyant pedig nem minden hol van, és azok 1500-2000Ft alaphangon, pl az opaq, de azok legalább nem szakad egyből és melegít is.

2014. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Az én harisnyás történetem régre nyúlik vissza.

Volt egy balesetem, és a bal lábamat nem lehetett megmenteni. Átestem egy amputáción, combközépen.

Ráadásul jó hideg tél volt, és hónapokig egy lábon kellett járnom (Aztán lett műlábam)

Ekkor vettem fel harisnyanadrágot. Elöször nagyon furcsa volt! Viszont kényelmes!


Azóta rendszeresen hordom, és kifejezetten jó! Az már csak plusz, hogy a csonkommal sincs semmi gond! Nem fázik, nem viszket, nincs fantomérzékelés. Sokan csodálják is, hogy ilyen jól viseltem egy végtag-amputációt.


Szerintem kinézetre is "szebb" - kevésbbé sokkoló, hogy egy fekete vagy barna harisnyaszárat lát az ember.

2014. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kepzeljetek a felesegem felvette az ingemet amig vasalta az o ruhait!

Szerintetek ez gaz?

2014. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egy női harisnyát felcibálni magadra.. jön itt mindenki azzal hogy fázik, meg kipróbálja.. blabla.. akkor nem kapta volna le amikor meglátta a neje. :D Ez kérem szexuális játék, ha úgy tetszik perverziós tevékenység elkezdése, lebukással fűszerezve. :D


Azért nehogy azt mondja már nekem valaki hogy egy vékony szexi női harisnyát, combfixet.. stb.. fel szokott hűzni egy fiú vagy egy férfiember. :D

2015. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!