Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok. De nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. De nem a férjembe. Van valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

2 évig volt szeretőm, néhány hete lebukott a felesége előtt.. azóta gyakorlatilag megszakadt a kapcsolat, 1 szer beszéltem vele. Megmondta hogy addig nem keres, amíg meg nem nyugszanak otthon a kedélyek..

tudom hogy szerelmes volt, szeretett,ebben nem kételkedek, éreztem mindig ha vele voltam.

Nem tudok az emlékektől megszabadulni, a vele töltött percektől (heti 2 szer találkoztunk, kb 3-4 havonta volt szex). Szinte minden percben a gondolatomban motoszkál, nem tudok túllépni rajta, képtelen vagyok. Itthon nem tudok a saját dolgaimra koncentrálni. A férjemmel évek óta csak élünk egymás mellett, néha nehezen bírjuk elviselni egymást.

Tudom hogy az lesz a legtöbb válasz hogy lépjek, hagyjam el a férjem, de ez nem olyan egyszerű. (gyerek, lakás, közös cég, stb).

Van valaki ilyen szerencsétlen helyzetben mint én???? beszélgetnék :-(


2013. dec. 25. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mivel azóta nem keresett, csak tippem van. Egyszer már talált a nő a telójába egy sms -t tőlem, onnantól figyelte. Szerintem. Nos, a mostani lebukás úgy történhetett hogy telón beszéltünk elég sokáig, ő kint volt vmi melléképületben.. elég pikáns dolgokról is... majd miután keresztül a telefont ,kb fél óra múlva felhívott a felesége... nem hallgattam meg mit akar, kinyomtam... szóval csak tipp, hogy kigallgatta és úgy bukott le. ..januárban majd kiderül, mert elkerülhetetlen hogy ne talizzak vele.
2013. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
és te hogy vagy? hogy bírod h ne beszélj vele?
2013. dec. 28. 20:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Őszintén? Pocsékul... nem kereshetem... mert nem lehet. Egész nap arra várok, immár 4 és fél napja, hogy megcsörren a telóm. Gondolhatod..addig naponta legalább 10-szer hívott, plusz sms-ek.... hogy szeret, imád, kellek... majd megyek... aztán... egyszercsak van ez a nagy üresség... nem tudom mi van... nem rá vall ez a viselkedés, mindíg tartotta magát ahhoz amit mond... lehet féreismertem... szerintem most a feleségnek talpal... én meg szó nélkül lapátra lettem téve... és tudod mi fáj a legjobban? Hogy SZÓ NÉLKÜL!!!
2013. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Madeleine válasza:
Sajnos én is ilyen helyzetbe kerültem pár napja... :( Megkérdezhetem, nálatok mi lett a sztori vége?
2014. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Azóta hónapokig nem keresett, majd mostanában fel-felbukkan. Hívogat, elhívott ebédelni.

Azóta nekem lett valaki más az életemben, aki fontos nekem. Férjem szintén nem tud róla, egyenlőre titkolom. Válás folyamatban..

A volt szerelmem még mindig nagyon közel áll hozzám, jól esik ha hív, ha keres. TUdnám őt szeretni, de én mindig csak másodhegedűs leszek az életében, sose hagyná el a feleségét, akit tudok h már nem szeret régóta...

Tudom hogy ő ugyan úgy szeret engem, ahogy régen, érzem a hangján, a gesztusain ha találkozunk. Az új kapcsolatomról dióhéjban tud, csöppet rosszul esik neki...

Mesélj, te hogy jártál?

2014. szept. 11. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!