Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Össze vagyok törve!

Figyelt kérdés
16 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő karácsonykor padlóra tett, és az ünnepem is elrontotta. Egyszer azt mondja hogy szeret egyszer hogy nem tudja. Én nagyon szeretem. Azt mondta hogy nem tudja mondani nekem már hogy 'örökké'. Meg azt is mondta hogy nincs közös jövőnk. De én reménykedem. Ő sem tudja hogy mit akar. Mit tegyek? :'(

2013. dec. 25. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok,ha nem titok?
2013. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 évesek. Még fiatalok.
2013. dec. 25. 10:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Veszett az ügy, bogaram
2013. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele 1-2 hét mulva könyörögni fog .


Én is igy voltam a barátnömmel megunta amit csinálok és elhagyott 1 hét mulva már én könyörögtem:)

2013. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindig én könyörgöm. Ha ő hibázik, akkor is az én hibám. Én sírok és szó szerint lekiabálja a fejem hogy miért. Az utóbbi időben elhanyagolt, és nem látja be. De nem tudom felfogni hogy vége. Reménykedem és már aludni sem tudok. Csak sírok egész nap.
2013. dec. 25. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:
17 évesen még előtted az élet. Azt sem tudjátok, hogy az elkövetkezendő 1 évetek hogyan fog alakulni.
2013. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kapcsolatfüggő agy, és félsz attól, hogy nem lesz másik szerelmed.

pedig amit leírtál az alapján örülnöd kellene, hogy szakítottatok!, kiabál veled, akár még durvább is, csak nem írtad le, és te mégis utána loholsz.

lehet a családi minta ez- bár apukád durva, és kiabál, meg is üt téged, anyukád, de mégis ő a családfenntartó, ezért szeretni kell!- és nem tűnik fel, hogy ez agy nem normális, az ilyen dolgok elől menekülni kell, ha van rá lehetőség.

2013. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele nem érdemel meg téged.

hidd el neked is jobb lessz:)

2013. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100 masikat talalsz ha akarod
2013. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!