Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, hogy azért szakítunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy azért szakítunk, mert meguntuk a kapcsolatot és jobb lehetőségek kínálkozhatnak egy másik kapcsolatban?

Figyelt kérdés

szeretem a barátnőmet, de úgy érzem beleőrülök az egyhangúságba, mármint abba, hogy egy nő, egy személyiség, egy stílus és kész. A családja se normális, teljesen ellenséges, teljesen kifutott miatta az életem.


De nem tudom hibáztatni, szeretem, de mégis váltani kéne. mondtam már neki, nem akarja elfogadni. Sírt, üvöltött. Nem megy.


2013. dec. 26. 09:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Nem tanultam az egyetemen pszichológiát, de nem fogok neked számot adni a saját tudásomról."


:D


na ez a különbség, én meg tanultam. több évig.


ennyit erről és a hasznosságról a kérdezőnek is (az unatkozó looser az lOser)

2013. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21: te demagóg ember vagy, mert aki pszichológiát tanul, annak az érzelmi intelligenciája is fejlett kéne legyen, tehát nem leoltod a kérdezőt, hanem segítenél neki. Máshol hazudozz!
2013. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mert te aztán sokat segítesz neki azzal, hogy a pártját fogod!!
2013. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"21: te demagóg ember vagy, mert aki pszichológiát tanul, annak az érzelmi intelligenciája is fejlett kéne legyen, tehát nem leoltod a kérdezőt, hanem segítenél neki. Máshol hazudozz!"



1) nem ismered a demagóg szó jelentését

2) hibásan használod a szót, mert érvekkel igazoltam, hogy kizárólag másban keresi a hibát

3) az EQ nem egy tantárgy tanulásától függ. ülj le, butus vagy :D

4) segítek neki, rámutatok a szemében lévő gerendára, a máséban megtalált szálka helyett


ez a VALÓDI segítség


5) ne irigykedj. gondolom semmilyen diplomád nincs ezért nem vagy képes elfogadni, hogy más okosabb, szorgalmasabb és szerzett, meg is él ebből

2013. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Költőnő? ***** válasza:
ohh te jó ég...
2013. dec. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
ne vedd ilyen komolyan :D
2013. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!