Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok is könnyűvérűek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is könnyűvérűek a nők ebben a 16+ közeli korban?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok, általában a korombeliekkel foglalkozom, de ez egészen 16 évesekre is igaz.


A lényeg: Nem kell csinálni semmit, elég sokszor szemezni és hülyeségekről beszélni, 2 hét se telik el, és a lány, már hiányolni fogja a párkapcsolatot.


2 hét múlva összejöttök, randi nélkül, mivel neki nem kell olyan, kb. 1 hónap múlva, meg szétteszi a lábát.


Ha visszanézed az elejére, semmit nem csináltál, csak 2-3 hétig kitartóan "beszélgettél" vele, elhitetted milyen jól érzed magad (amit valóban jól is éreztél vele), de mikor 1 hónap múlva csak úgy a semmiért szétteszi a lábát, nem tudod megbecsülni a lányt. Se a kapcsolatot.


Nekem csak ilyen kapcsolataim voltak. Ez mindenhol így megy? Ha egy vonzalom kölcsönös, ennyire "könnyen" össze lehet jönni a másikkal?


Miért nincs már randi, meg küzdelem a lányért persze úgy, hogy az érzelmek akkor is kölcsönösek, a lány a többi pasit lekoptatja, csak nem adja magát ingyen?



2013. dec. 26. 10:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem kell így általánosítani.

2. A 16-18 éves lányok nem nők.

3. Az ilyen lányok meg főleg nem nők.

2013. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

beteg a lelked!

rokonszenv alapján pár nap alatt össze lehet jönni. az a baj, hogy te nem érzel semmit, ők meg igen.



"Ha visszanézed az elejére, semmit nem csináltál, csak 2-3 hétig kitartóan "beszélgettél" vele, elhitetted milyen jól érzed magad (amit valóban jól is éreztél vele), de mikor 1 hónap múlva csak úgy a semmiért szétteszi a lábát, nem tudod megbecsülni a lányt. Se a kapcsolatot. "


menj pszichológushoz!


30+F

2013. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Én esetemben a 18+-osok azok, akikről szó van, fiatalabbal nem kezdek. Sose volt fiatalabb barátnőm.


Az meg nem az én gondom, hogy ami könnyen jött, az könnyen megy. Addig ameddig ez nem bizonyosodik be, addig én is élvezem a dolgot, még talán jobban mint a másik.

2013. dec. 26. 10:46
 4/28 anonim ***** válasza:
30%

1 hónap ? Hát az már nem ribi... legtöbb szép lány max 2-3 hét után beadja a derekát :) Sajnos ez nem általánosítás, csupán észrevétel, és tapasztalat :)


(még egyszer kihangsúlyozom "legtöbb szép lány" a rondábbak kicsit visszafogottabbak/erkölcsösebbek ahogy észrevettem)

2013. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Ribizlik minden korban vannak. Én a barátnőmmel 5 éve vagyok együtt, úgy hogy még csak 20 évesek vagyunk mindketten.

De volt, hogy nélküle mentem házibuliba és két 16 éves rib.anc rám akart mászni, pedig tudták hogy van bnőm. De ez azért nagyon nem általános.

2013. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
az a te dolgod, de normális lány nem vér hónapokig. aberrált emberek gerjednek a 3-6 hónap várakozásra és küzdelemre. ez vagy te
2013. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De félreértés ne essék, ez kérdés, nem általánosítás. Nem azt írtam hogy mind, hanem kérdezem hogy nálatok is így működik-e?
2013. dec. 26. 10:47
 8/28 A kérdező kommentje:

ma 10:47


Én arra várok, hogy legyen egy lány, aki velem akarjon szintén összejönni, csak ne adja be magát rögtön. Akarjon randizni, akarjon nemet mondani, de ne úgy, mint aki le akar rázni.


Sajnos én még sose randiztam, olyan hogy valakit elvihessek kajálni úgy, hogy nem vagyok együtt olyan még nem volt. Mindig átugorhatták velem ezt a lépést.

2013. dec. 26. 10:49
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

eleve randival kellene kezdened gyökér :D

étterem. kielégülhetnél, hogy elvitted.

2013. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

"Én arra várok, hogy legyen egy lány, aki velem akarjon szintén összejönni, csak ne adja be magát rögtön. Akarjon randizni, akarjon nemet mondani, de ne úgy, mint aki le akar rázni. "



50 éve divatos hülye játékot akarsz? pont ez a jó, hogy ennek már vége. túl sok romantikus filmet néztél :D

2013. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!