Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok is könnyűvérűek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is könnyűvérűek a nők ebben a 16+ közeli korban?

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok, általában a korombeliekkel foglalkozom, de ez egészen 16 évesekre is igaz.


A lényeg: Nem kell csinálni semmit, elég sokszor szemezni és hülyeségekről beszélni, 2 hét se telik el, és a lány, már hiányolni fogja a párkapcsolatot.


2 hét múlva összejöttök, randi nélkül, mivel neki nem kell olyan, kb. 1 hónap múlva, meg szétteszi a lábát.


Ha visszanézed az elejére, semmit nem csináltál, csak 2-3 hétig kitartóan "beszélgettél" vele, elhitetted milyen jól érzed magad (amit valóban jól is éreztél vele), de mikor 1 hónap múlva csak úgy a semmiért szétteszi a lábát, nem tudod megbecsülni a lányt. Se a kapcsolatot.


Nekem csak ilyen kapcsolataim voltak. Ez mindenhol így megy? Ha egy vonzalom kölcsönös, ennyire "könnyen" össze lehet jönni a másikkal?


Miért nincs már randi, meg küzdelem a lányért persze úgy, hogy az érzelmek akkor is kölcsönösek, a lány a többi pasit lekoptatja, csak nem adja magát ingyen?



2013. dec. 26. 10:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én 22 éves nő vagyok. Minden kapcsolatomat randikkal kezdtem, szerintem ez a normális. 2-3 hétig csak beszélgetni, gondolom közösségi oldalakon, teljesen értelmetlen. Sokkal többet megtudsz az emberről, ha találkozgatsz vele. Általában hetente egyszer vagy kétszer van egy randi. Elmegyünk sétálni, kávézni, vacsorázni, borozgatni vagy kiállításra. Éppen amihez kedvünk szottyan. Körülbeül egy hónap után már az ember el tudja dönteni, hogy szeretnénk-e komolyabbra venni a dolgot vagy sem. És ha igen, akkor valóban, "rögtön szétteszem a lábam". Miért?


Egyrészt, egy hónap után az embert már nagyon izgatja, milyen lehet a másikkal. Kívánod, kiváncsi vagy, szeretnéd megtapasztalni a másikat.


Másrészt, nekem is vannak igényeim, egy hónap kiéheztetés már bőven elég volt.


Harmadrészt, én úgy gondolom, a szex az egyik alappillére a kapcsolatnak. Ha már úgy döntünk, hogy együtt leszünk, mire várjunk? És ha esetleg kiderül, hogy a szex nem működik, hiába figyelünk egymásra (előfordul ilyesmi), akkor legalább nem húztuk sokáig egymás idejét.


Szerintem kicsit túl van misztifikálva ez a "a nőért meg kell küzdeni" dolog. Ezalatt sokan csak a testiséget értik, a nőnek húznia kell hónapokig a férfi agyát, csak az az értékes nő, aki nem hagyja magát rögtön stb stb. Pedig sokkal becsülendőbb dolog, ha a lelkéért küzd meg az illető.

De az kölcsönösen mindkettő feladata.

Nem szeretem amikor sokan ezt úgy képzelik el, hogy a szűz királylány ül a toronyban és várja a lovagokat, akik ölre mennek értük, közben a királylány a kisujját sem mozdítja. És még ezek a nők vannak kikiáltva "értékesnek".

Nem sokkal értékesebb az, ha kölcsönösen tesznek egymásért?


Egyébként kérdező, a 16-18 éves korosztály még nem nő. Ha nem akarnak kimozdulni, csak a gép előtt tespedve dumálni veled a virtuális világban, akkor miért iylenekkel kezdesz?

2013. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Még tömörebben.

Az,hogy valaki 20+ éves koráig a pszichoszexuális fejlődése során még nem volt szerelmes, az inkább kérdést szül, mint választ.

Erre a "gyorstapasz" válasz a várok a "komoly kapcsolatra", ami elég hihetően hangzik mindenki számára ,)

2013. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerintem te azt hiányolod ezekből a kapcsolataidból, hogy nem kellett megküzdeni a lányért, hanem simán beadták a derekukat. Ha olyan lányra vágysz, akkor próbálkozz egy csendes, visszahúzódó, de szép lánynál. :)
2013. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez tanulságos volt, köszi mindenkinek. :D
2013. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol ismerkedsz, de nyilván rossz helyen keresgélsz.

Próbálj egy kicsit más társaságokat is megismerni, más értékrenddel. Ha sokáig csak ezt fogod látni, azt fogod hinni, hogy ez a normális. Pedig nem, igenis vannak szép lányok egészségesebb felfogással. Egy-két beszélgetés után megállapíthatod, milyen "típusú" az illető lány.

2013. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki még ismeri a randi és küzdés fogalmát egy lányért :) Örülök hogy még léteznek ilyenek :) Sok lány igenis megbecsüli és ezt várja el egy fiútól! Nem kell általánosítani. Komolyabbat keress, ne gyerekeket!

20/L

2013. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

"Pedig sokkal becsülendőbb dolog, ha a lelkéért küzd meg az illető. "


Pont erről beszélek, nem a szexualitásról.


"a 16-18 éves korosztály még nem nő. Ha nem akarnak kimozdulni, csak a gép előtt tespedve dumálni veled a virtuális világban, akkor miért ilyenekkel kezdesz"


19 éves vagyok mint írtam, fiatalabbal nem kezdek, csak látom, hogy ott is olyan sűrű ez a dolog, mint ebben a korban. (nem általánosítás kép, de sokan vannak ott is.)


"Minden kapcsolatomat randikkal kezdtem, szerintem ez a normális. "


Igen, ez az, de nekem maximum az volt a randi, hogy elmentem vele sétálni, azt is csak azért, mert útban volt valahova.


Találkozni találkoztunk ott ahol szoktunk, és ott jöttünk össze, több beszélgetés után. De mint írtam, egyik se akart az istenért se randizni:


Étteremre már írtam kifogást, mozi az unalmas (szerintük), stb. Ha meg esetleg mégis van ami minősíthető randinak (bár nem hiszem), abból is csak 1 aztán már máris várta a csókot.


"a szex az egyik alappillére a kapcsolatnak"


Ezt nem is mondtam hogy nem, de nem erre mennek ki a kapcsolatok. Néha úgy éreztem magam, hogy minden csak a szexről szól, de nem.


"De az kölcsönösen mindkettő feladata. "


Na igen, de ez általában úgy megy, hogy küzdeni akarnák én, de neki erre nincs szüksége, így ő se küzd, csak eredményképp jól érezzük magunk együtt és ennyi.

2013. dec. 26. 13:20
 28/28 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem, hogy miért csak kifogás, ha valaki komoly kapcsolatra alkalmas személyt keres, és nem 16 éves korában találja meg. Az pedig, hogy valaki szerelmes, nem jelenti azt, hogy viszonzásra is talál a szerelme, vagy hogy a megfelelő emberbe szeret bele. Ha pedig így van, eleve el sem jutnak a szexig.

Egy döntésről pedig anélkül is kiderülhet, hogy rossz volt, hogy megtapasztalnánk a másik oldalt, a két dolog nem függ össze.

2013. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!