Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segiitsetek! Mit tegyek? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiitsetek! Mit tegyek? Ez szakító ok? Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon cigi és alkohol ellenes vagyok, köszönhető régebbi nagyon rossz tapasztalatimnak.

Ezt a barátom is tudta. Nem is volt baj belőle, elnéztem,hogy hetente 1-2x elmegy a haverokkal, vagy berúg,vagy nem, nem idegesítettem magam rajta, mert olyankor nem találkozott velem. Még régebb mondta,hogyha én vagyok neki, nincs kedve sokat piálni...de ez már régi mese.

Azt is régről tudta,hogy nem szeretném,ha elkezdene cigizni. Meg is ígérte nekem,hogy ő 'nem olyan'akárhogy is unszolják,ő nem fogja kipróbálni,mert akkor hajlamos lenne a rászokásra. Ok. Meg voltam nyugodva,hisz megígérte.

Este úgy gondoltam meglepetést okozok neki,és ott leszek azon a szórakozóhelyen, amelyre indultak a haverjaival, mert úgy volt,hogy mi nem tudunk találkozni.Kicsivel előtte szóltam neki, hogy ott várom majd. Viszont ők még előtte elmentek inni.

Vártam a bejáratnál, láttam,hogy egészen 'lógva' jött, berúgva, megkérdeztem,hogy van? Azt mondta nagyon jól,olyannyira,hogy a barátaival cigizett is.

Na ekkor olyan volt,mintha villámcsapás ért volna hirtelen.Nem tudtam mihez kezdjek, hirtelen elment a kedvem tőle. Nem bírtam, ha hozzámért, olyan részeg mozdulatokkal tapizott, nem jött,hogy egy szál puszit is adjak neki. Teljesen kiábrándulni kezdtem belőle.

Nem tudom,mit tegyek?

Őt nem ilyennek ismertem meg, sőt, 14 hónappal ezelőtt épp az fogott meg benne, hogy nem olyan mint a többi 18 éves fiú, akik egymást utánozzák mindenben,és azt hiszik az a menő ha minél jobban bevannak rúgva, vagy minél jobban szívják. De kiderült,hogy ilyen, és én tudom, hogy menőzésből csinálja.

Nekem az ilyen egyáltalán nem tetszik, nem lesz menőbb, se előrébb a szememben ezektől a dolgoktól. Túl prűd lennék?:/

Nem tudtam úgy nézni már a szemébe, mint eddig, már csak azért is, mert egyszer nekem valamit megígért,és csalódtam benne.Szerintetek hagynom kéne, csináljon amit akar,'élje ki magát'mint akarják sokan mostanában,és én találok olyat, aki nem ezeknek a szenvedélyeknek él?

Mit tennétek a helyemben?:/


2013. dec. 26. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Összefoglalom: nem baj, ha a 18 éves barátod berúg heti 1×-2×, de az baj, hogy rágyújtott.


Gratulálok, sok eszed van!

2013. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, h szerintünk prűd vagy-e vagy sem.

Ha téged zavar az, h sokszor részeg, és az ígérete ellenére cigizett, akkor szakíts vele. Még csak 18 éves, miattad biztos nem fog változtatni az életén, hisz eddig sem tette meg, ezután sem fogja. Élni akar, és fog is. Vagy eltűröd, vagy nem.

De lehet jobban járnál egy érettebb pasival. De ez csak az én véleményem.

2013. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1.Azt mondja, nem szokott olyankor berúgni, 2-3 sör megy le. Én meg nem vagyok ott olyankor, a haverozást nem akartam volna neki megtiltani. De ez a cigis dolog... :((
2013. dec. 26. 12:02
 4/7 A kérdező kommentje:

:(

Élni akar, de nem értem miért így? Miért jó az neki, hogy károsítja a szervezetét?

Fél év alatt el voltam szállva tőle,hogy tényleg találtam olyan fiút, aki a barátai unszolására sem kezd el cigizni, és sokat inni. Erre meg jön ez, és gondolom,ha elkezdte, ez minden alkalommal fog menni.

2013. dec. 26. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát a haveri társaság úgymond elrontja. Legalábbis gondolom, mivel nem ismerem őket. Nekem is sok olyan haverom volt, akik tök normálisak voltak, aztán jöttek új ismerősök, és lezüllöttek. Némelyik kivergődött belőle, vagy csak rövid ideig volt ilyen természetű, de van sajnos aki mindmáig alkesz. Elég keményen.

Ezt neked kell eldöntened, ha szereted, akkor vagy elfogadod a haverjaival együtt, hisz megtiltani nem tudod, vagy megpróbálsz még1x beszélni vele, bár inkább a szemedbe hazudik sztem, de ha nem vagy ott, ugyanúgy folytatja mint eddig. Vagy keresel egy értelmesebb, érettebb pasit.

2013. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az, régebb sokat beszéltünk róla.

Mikor mondta,hogy xy barátjai mennyit szív és még csak 16-18 évesek, mindig mondtam,hogy remélem ő nem fogja elkezdeni, akárhogy unszolják. Ő meg erre nagy büszkém: Neeem, ő soha...

Jött az elektromos cigi, úgy ahogy lenyeltem.De ezt nem tudom elfogadni valahogy :/

2013. dec. 26. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Küld el, és ennyi. Ha csak nem vagy nagyon ronda, majd találsz mást.
2013. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!