Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha nem ti vagytok a szakitó fél, vagyis titeket dobnak még ha ti is vagytok a hibásak nem könyörögtök?

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint 4 és fél évig voltam a baratommal. Meg talaltam egy tarskeresö oldalon(ami meg hagyján) de egyszer véletlenül az õ facebookja jött elö és láttam, hogy egy lánynak irta, hogy nagyon jol èrezte magát ismételjék meg a találkát. Aztán az exének is irt, hogy valamikor össze futhatnanak. Nagyot csalodtam benne, kidobtam kb.1hete és teljesen beletörödött, konkrétan leszarja a szakítást. Pedig csomo holmim van nâla, de biztos, hogy ezek utan mem fogom en se keresni. Még konkrétan neki âllt feljebb, hogy miért szakitok semmu bocsânat. Ennyire szivtelen lenne, hogy nem is sajnalja?


23L


2013. okt. 25. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem mutatja ki.
2013. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 egytüneményvagyok ***** válasza:
Ennyire félreismerted, hogy egy gyáva retardálttal voltál együtt.
2013. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
_Nem jelentettél neki semmit. Sajnálom, de ha egy férfinek bármit is jelentesz, ilyen esetben megy utánad, akár évekig is.
2013. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Valószínű ő már régen túllépett ezen, és kapóra jött neki, hogy kidobtad. Én is szakítós időszakban vagyok és pont ettől félek, hogy le se szarja majd, csak örül hogy vége. Ami számomra kiábrándító, hogy 4 és fél évről van szó nálatok.:S A cuccaidat azért szerezd vissza. 21/L
2013. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az én hibám volt és amiatt dobnak, de szeretem az illetőt akkor megpróbálnám rendbehozni. Ha nem szeretem, vagy nem az én hibám akkor viszont hanyagolnám nyilván.
2013. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam én is. Nem szeret már. Egyértelmű. Velem sem szakitott, nekem kellett kidobnom mert frankón kihasznált volna. Még aznap lett új nője. Egy undoritó gyáva szemétláda kétszinü hazug féreggel voltam együtt. Társkeresőzött ő is. Engem letöröltetett mindenhonnan, hogy ne bukhasson le de mégis rájöttem a kis titkaira. Ilyen embert nem kell siratni, felejtsd el gyorsan!
2013. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogyan viszonyulok a szakításhoz, hogy milyen volt a kapcsolat a szakítás előtt. Ha már nem volt érzelmi kapcsolat, vagy ha 4 és fél év után a szakításkor derülne ki számomra milyen ember a (volt) párom, akkor inkább hagynám az egészet.

Ellenben van egy olyan érzésem, hogy te még keresni fogod a pasit, és még vissza is fogsz menni hozzá, mert az nem lehet, hogy négy és fél évig voltál vele, de nem ismerted meg.

2013. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mintha a "leultunk es megbeszeltuk" resz megint kimaradt volna... talalkozni nem bun mas lanyokkal... de ok, mondjuk megertem


konyorges javit barmit a helyzeten? Konyorogni szanalmas dolog, a masik elott teljesen megalazzuk magunkat... nem vagyok buszkesegparti, de egy nyavajgo ember nem er el semmit egy masiknal... kb 3-4 eves korban volt utoljara, hogy egy ferfi elert valamit sirassal:D


meg hat ahogy a tobbiek leirtak vagy mar o is ki akart szalni a dologbol, vagy ugy erezte, hogy hibazott es nincs joga ellenkezni, mert teljesen igazad van


a cuccaidert azert meg elmehetnel...

2013. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
SOHA nem könyörgök, akár hibás vagyok, akár nem. Akkor sem, ha "belegebedek", pedig volt hogy úgy éreztem, belegebedek. De a büszkeségem előbbre való... Elfogadom a döntést, és tovább lépek.
2013. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fent sehol (fb-n se, semmi ilyen foson, csak egy két fórumon), így ezt az egész problémát nem ismerem. De könyörögtem már, bealáztam magam, tök feleslegesen, amit még a pofámba is vágott a lány. Úgyhogy ezt én többet nem, kihagyom. :)


Magánvélemény: elég jellemtelen patkány dolog lenne, ha ezek után még könyörögne is. Bár ez már így is az szerintem.


27/f

2013. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!