Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szakító okot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szakító okot generáltam?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem, mert nem adtam meg neki a bankártyaszámomat, hogy tudja azt használni.

Szívesen adtam volna neki kölcsön, de a bankkártya hozzáférést megtagadtam.

Ő ezt úgy tulajdonította, h nem bízok benne és kidobott !

Én meg csak lestem, mint Rozi a moziban, mikor rámcsapta a telefont és utána nem keresett többet !


2013. aug. 26. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON JÓL TETTED HOGY NEM ADTAD MEG NEKI!!!! CSINÁLJON MAGÁNAK EZT NÉVRE KÉSZÍTIK....
2013. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Legalább kiderült mire hajt :) Ha szeret nem hagy el emiatt. Jobb neked így! 23/F
2013. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha együtt éltek, akkor igaza volt a srácnak.
2013. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát Rozi, ezt beszívtad. :D
2013. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, jól tetted, hogy nem adtad meg neki!
2013. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy áll anyagilag? Rászorult volna a pénzedre?
2013. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kendrazoltan ***** válasza:
Erre csak annyit mondhatok, hogy egy percig se sajnáld...nem tudom, hol tartott a kapcsolatotok, vagy milyen mély érzelmek kötöttek titeket egymáshoz, de a viselkedéséből ítélve ő egy igazi retardált...
2013. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem adtad meg. Itt látszik meg mennyire szeretett. Én sem tudom meg nem is kéregetem barátom bankszámla adatait. Ha kérnék kölcsön biztos vagyok benne hogy adna, de nem húzgálnám le a bankkártyájáról a pénzt. Szóval nem is értem miért nem volt neki jó az ha kölcsönt adsz neki. Elég fura.
2013. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Okos lány vagy. Őszintén gratulálok a szüleidnek! Pénzben soha nincs bizalom.

30+/f

2013. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kendrazoltan ***** válasza:

#3


Veled meg mi van, gombát ettél????


Miért lett volna igaza a srácnak? Jaaaaa, mert az együtt élés az már egyenlő a közös kasszával is? Pfffffff

Te sem igazán érted ezt...ez egy olyan dolog, hogy vannak olyan emberek, akik pl úgy gondolják, hogy amit kínkeserves munkával megkerestek, azt ne mások élvezzék. Nem ritka az, hogy sok éve együtt élő párok külön kasszán vannak (na persze a közös dolgokra, kajára, háztartásra fele-fele)...ez annak függvénye, hogy a párok milyen szabályokat fektetnek le...nem ritka az, hogy egy párban az egyiknek nem megy annyira jól, mint a másiknak --> a másik persze segít a párjának --> akinek rosszabbul megy, az rákap a könnyű megoldásra és élősködővé válik, mintegy elvárva azt, hogy ez onnantól fogva természetes dolog legyen, mindezt persze szerelemre hivatkozva....pedig épp ő minősíti át a párját szépen folyamatosan pénztárcává pár helyett...


Szóval ez a másik véglet, de van ennek egy ilyen oldala is...ezzel érdemes csak csínján bánni...

2013. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!