Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért esik rosszul megnézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik rosszul megnézni a velem egykorú 25 feletti férfi ismerősök képeit (pl facebookon), hogy a házasságról, gyerekekről szólnak (arról is kell, tudom)?

Figyelt kérdés
Nekem meg soha senkim sem volt, mindig csak az elutasítás halomra. Pedig nem vagyok egy ágról szakadt alak, diplomás is vagyok, kedves is a nőkkel, de semmire sem méltatnak, nem tekintenek rám férfiként. Hitvány életnek mi értelme van?
2013. dec. 26. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmim, csak nekem majdnem volt feleségem is...

Engem nem zavar hogy másoknak van feleség, gyerek. Csak hogy nekem nincs...

2013. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet mindent a kinézetre meg a pénzre fogni. Általában a legtöbb magyar nem gazdag. 3 negyed a szegényebbek aránya a gazdagabbal szemben, mégis a legtöbbnek lesz párja. Tehát erre nem lehet fogni. A másik, hogy sem a kinézet akkora lényeg. 100 ával vannak ronda pasi ismerőseim akiknek nagyon szép párjuk van. Pedig nem gazdagak. Egyszerűen vagy szerencséjük van, vagy meglátták bennük az EMBERT! Kezdem azt hinni, azért nincs párunk mert vagy működik a természetes szelekció vagy egy felsőbb erő úgy akarja, hogy ne minden ember szaporodjon, ne legyen párja. Mást nem tudok mit mondani.
2013. dec. 26. 13:09
 13/15 anonim ***** válasza:
ha tanulnál egy kis evolúciós pszcihológiát rájönnél hogy mi a baj. A kedvességgel kitörölheted ha nem vagy kemény/magabiztos/határozott
2013. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 moonlightsentinel ***** válasza:
nem kell ehhez evolúciós pszichológiát tanulni, elég a "common sense" :D
2013. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolókkal. Nagyon szép dolog, hogy vannak érzelmeid, egy kapcsolatban ez nagyon fontos, DE ha csak érzelmeid vannak, az sajnos taszítja a lányokat. Mi nők a férfias férfiakat szeretjük - itt nem a kigyúrt testre, bunkó viselkedésre, pénzre gondolok. Egy férfi attól férfias, hogy magabiztos, határozott, emellett kedves és udvarias is.

Én is utasítottam már el érzelmes fiút - nem azért, mert beképzelt vagyok és nem azért, mert külsőleg nem tetszett, hanem azért mert az első pillanattól az jött le róla, hogy önértékelési gondjai vannak. Mi nők pedig nem vonzódunk azokhoz a férfiakhoz, akiknek a lelkét kell ápolgatni és azt hallgatni, mennyi elutasítás érte őket. Jó tanács, soha ne mondd egy lánynak, hogy milyen egyedül vagy, nem kellesz senkinek, mert ezzel a lehető legrosszabb reklámot csinálod magadnak és még azelőtt elriasztod a lányt, hogy egyáltalán bármit is megtudott volna rólad.

2014. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!