Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pán Péter szindróma jó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pán Péter szindróma jó vagy nem? 34F

Figyelt kérdés

ezzel a kérdésel kapcsolatban kérdezek: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


én ebben a helyzetben vagyok,de mégis sok csajom van,akkor most ők a hülyék vagy az ide irógatók hazudnak?


2013. dec. 26. 13:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Látszik hogy kelleted magad,"továbbra sem jönnék olyannal össze" látom még most sem veszed magad észre,még 1 ok amiért nem kellenél,buta libák kilőve nállam,akik sosem veszik észre magukat.."sikeres" vagyoni siker csak egy dolog,az hogy segitesz másokon amikor számitanak rád és nem hagyod cserben őket,az meg egy másik siker..
2013. dec. 27. 08:45
 12/12 anonim ***** válasza:
Tehát megint te buktál meg szövegértésből és te próbálsz meg kioktatni. Vicces. Látszik, hogy nem csak emberileg vagy gáz, de az IQ-d is jóval az enyém alatt van, engem meg nem szórakoztat az ostobaság. SZia.
2013. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!