Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor monjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor monjam el a páromnak, hogy várandós vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap derült ki, hogy terhes vagyok. Parom szüleinel, itt csinaltam tesztet es pozitív lett. Sajnos az edesanyja nem tamogatná mivel nincs önnálló keresetem, visztont az édesapja szeret engem es tudom hogy örülne a hírnek. De ha neki elmondanám a páromnak vagy esetleg az apjának a nagy mosolygásban hamar kiderülne. Egyelőre csak én tudom. A bitonyítékit is gondosan eltüntettem. Párom örülne, nem lenne gond hogy nevelnénk fel.


Bar kicsit azért félek, mert tegnap szenvedélyesen szzeretkeztünk, es azota szúr a méhem es görcsöl.pecsetelő vérzés nem jelentkezett.



2013. dec. 26. 13:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Visszaterve gyakorlatom van mar talán másfél év.
2013. dec. 26. 14:04
 12/19 Vicuska87 ***** válasza:

jaj hagyjuk már ezt, régen is hamar szültek a lányok egy gyermeket.. csak mára lett divat ez a 40 éves korban szülünk..

ma már lehet gyerek mellett is tanulni!


Csinálj még egy tesztet majd közöld a jó hírt!!! :)

2013. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

12 és a kérdező.

Tudod eltartani is tudni kell a gyereket.Ami nem 10ezer per hónap.

Ráadásul a pasi és annak családjának pénzére támaszkodni...

2013. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek. Valo igaz megkell gondolni. Meg szerencse hogy az ilyen helyzetekre van megtakarításom. A hir elmondasa után figyelem a reakciókat. Es ha negatív, 3 napra haza megyek "pihizni".
2013. dec. 26. 14:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Tartsad meg a babát és ne vetesd el,minden jót és erőt kitartást neked. Vagy akkor mikor látszik rajtad a baba,vagy nyomd a kezébe tesztet, vagy lepd meg valami baba dologgal vagy utalj rá amire kiderül 19/F
2013. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12: ja, akkor amikor nem letezett munkanelkuliseg mert valami tokvakaros allami allas mindenkinek jutott, nem volt nehez a gyereket a keruleti bolcsibe fillerekert elhelyezni , nem letezett hajlektalansag es az allasinterjun nem kaptak sokkot ha megtudtak hogy kicsi gyereked van.A kerdezo parja meg ha beint, akkor a nagymami joindulatara es a nyugdijara van utalva, mert GYESbol nem fognak tudni megelni.
2013. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Vicuska87 ***** válasza:
Bocs, anyukám 20 évesen szült engem! Nem voltam bölcsődés! Apukám főiskolára járt, és mellette dolgozott, úgy tartott el minket!
2013. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Csak szolok, hogy 2013at irunk es ez nem a 80-90es evek....

Tudod milyen nehez allast talalni kisgyerekes anyakent?Apukad meg nem lepett le, mig a kerdezonel ez sem 100% meg....

Allami bolcsibe se konnyu benyomni a gyereket, ha meg beteg vagy nyari szunet van, akkor hova teszi?

2013. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy megsem. Anyosomnak voszont elmondtam a vaklarmat, es ajanlotta volna a helyzetre utolag terhesseg alatt csinalhattam.volna ket kepzest is. Igy tuti suli melett hetvegente tudtam volna dolgozni. A babat meg at vallalta colma napkozbenre.mert sueretne egy kisunokat. Pont murisan jott ki xd
2014. febr. 21. 05:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!