Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkit eljegyeznek körülött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkit eljegyeznek körülöttem, mi meg még össze se költöztünk. Rossz érzés. Más is érez így?

Figyelt kérdés
Már 4 éve együtt vagyunk a párommal, ő 28 én 25, de még nem sikerült összeköltöznünk se. Más párok körülöttünk akik fele annyi ideje vannak együtt összeköltöznek, eljegyzik egymást. nekem ez nagyon rossz érzés. más is érez így?
2013. dec. 26. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Majd megkér és összeköltöztök amikor eljön az ideje.

Gondlom nem rég végeztél az egyetemmel?

2013. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen.
2013. dec. 26. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Nem tökmindegy mások mit csinálnak? Nevetséges ez a kérdés.
2013. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem meg pasim sincs na?? 25/L
2013. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Ez tényleg egy nevetséges kérdés 15 éves szintre vall.


Ha eljegyzés nélkül nem vagy biztos a kapcsolatotokban akkor megette a fene. Ez nem kötelező dolog. Az összeköltözés meg nem egy egyszerű dolog , dolgozzatok mind a 2-en majd utána költözzetek össze, amikor ő is úgy gondolja.

2013. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne másokkal foglalkozz hanem magatokkal:) A párod okkal várja az időt arra hogy megkérjen :)
2013. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem érzek így. Mi a 7. évünkben vagyunk de még nem volt eljegyzés, sem összeköltözés (egyetemre járok még). Egy gyűrűtől nem lesz másmilyen a kapcsolat. Én nem értem ezt az eljegyzés mániát, pedig én is nő vagyok. Mindennek eljön a maga ideje.


L23 és F32

2013. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Facebookon látom,hogy mindenki kapcsolatban vagy eljegyezték vagy kisrészük terhes. Nagyon rossz érzés,de akik elsietik azok később nem sokáig lesznek együtt,és ti csináljátok jól. 19/F
2013. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit érzek én? Barátom sincsen, másnak meg már 4 éve van, és ő meg azon problémázik, hogy másokat eljegyeztek, stb.! Nem hogy örülne az elvileg SZERELMÉNEK, hogy vele van, meg minden! Na kinek rossz érzés? Ha annyira össze akarsz költözni vele, tegyetek érte! Nem ülni kell a popsin és szomorkodni. Nyilván az eljegyzés meg más téma. Majd ha akar, megteszi.
2013. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg nincs is pasim!
2013. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!